RUKAHORE_SHOP_BANNER

New York City čeká na Simonovo Get the fuck up!

Věřme, že prosincový mixtape "The Awakening" dostojí svého jména a LP "Desire", neboli jedna z nejočekávanějších nahrávek právě probíhající roku naplánovaná k vydání na SRC Records, už je skutečně otázkou týdnů a nikoliv měsíců.

Důkazem toho snad je i na internet proniklý tracklist včetně producentských "credits". A jak že to tedy dopadlo? Nepočítáme-li samotného Pharoahe Monche, v budově máme jména The Alchemist, Black Milk, Denaun Porter, Sean C a Mckensie. Autor třech textů na Diddyho loňském albu "Press Play" navíc ještě přilil olej do ohně novým singlem "Gun Draws" odkazujícím se na klasiku "Stray Bullet" od jeho Organized Konfusion.

Songy "Let´s Go", "Push", nebo "Desire", jenž mimochodem obsahuje takřka totožný motiv, jaké už byl použit na albu Athletic Mic League v hymně "Living Life", si můžete připomenout na interpretově MySpace, stejně jako se podívat na Monchovo video interview.

Kéž by byl blížící se potomek "Desire" alespoň z části tak nadčasový, jako tomu bylo u jeho staršího sourozence "Internal Affairs"...

Tracklist:
1) Freedom Intro (Black Milk)
2) Free Bo (Mckensie)
3) Desire (Alchemist)
4) Push (Pharoahe Monch)
5) Let's go (Black Milk)
6) Body Baby (Pharoahe Monch)
7) Hold On f/ Erykah Badu (Lee Stone)
8) Walk Alone (Denaun Porter)
9) Gun Draws (Denaun Porter)
10) Bar Tap (Black Milk)
11) So Good (Pharoahe Monch)
12) What It Is (Pharoahe Monch/Lee Stone)

Pharoahe Monch na MySpace

Zdroj: HHNlive

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná