New Bbarák shop promo Party - dnes večer

Dnes (12.10.06) se koná New Bbarák shop promo party v klubu Radost FX na mejdanu FX Bounce!

Zvětšujeme krám o dalších 300%! Máme všechno na světě!
Bbarák shop, respektive jeho kamenná verze funguje od října 2004. Rok po té jsme obchod zvětšili na současnou velikost. Stávajících 30m čtverečních na Žižkově je nám ale málo a tak se po dalším roce stěhujeme a zvětšujeme.
Nové místo je pasáž Světozor ve Vodičkově ulici, přímo u stanice tramvaje Václavské náměstí. Do pasáže ústí jeden výlez z metra A - Můstek. Lepší dostupnost už zařídit nelze.

Světozor? To je ta pasáž, kde je kultovní kino (kdo by to byl řek, ale jmenuje se Světozor), které zná každý rodič. Funguje totiž od roku 1918!. Je tam i známá cukrárna, ve které dělají obří zmrzlinové poháry. Druhý východ Světozoru ústí do pasáže Alfa, nebo do Františkánské zahrady, kterou se jde přímo na Jungmanovo náměstí, potažmo na Národní třídu.

Obchod se bude nacházet na galerii, přímo naproti zmíněné cukrárně. V jedné z nejživějších pražských pasáží vám na 100 metrech čtverečních nabídneme rap. Kvalitní světové značky G-Unit, Akademiks, Ecko, New Era atd, evropskou značku no.1 Bullrot, původem z Francie, polskou, cenově dostupnou klasiku jako B3, Jigga, Rydel House, atd., plus Českou, progresivní značku Represent. Audio budou zastupovat CD z České a Slovesnké tvorby a především vinyly - Stávající nabídka bude rozšířena o stovky kusů.

Aktivity:
NEW BBARAK SHOP PROMO PARTY
čt, 12.10. FX Bounce! - Radost FX

Live show: Emdee (UK)
Special Guest: DJ Feel-X (Kaliber 44, Mad Crew - PL)
DJs: Noir, Kwé, Rawal
Tombola o poukazy do Bbarák shopu
Free drinks.

BBARAK SHOP GREAT OPENING
27.10.06
Pasáž Světozor
Vodičkova 791/41
Praha 1
15% slevy, free drinks


GREAT OPENING AFTER PARTY
coming soonBbarák shop on-line (http://shop.bbarak.cz) projde v brzké době reorganizací a plošnou aktualizací.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná