Nenapravitelný Jadakiss znova zatčen

Policajti v Americe snad mají čich na auta s rappery, kteří u sebe vlastní zrovna nelegálně drženou bouchačku. Někdy se k té bouchačce ještě sem tam přimotá nějaká ta absence řidičského průkazu. A zrovna nedávno se kombinace - policie + Jadakiss porušující zákon, stala realitou.

 

Příběh, jako z pohádky: Jada se projížděl se třemi homies u sebe ve čtvrti, když se o ně zrovna otřeli příslušející  "orgány", neboli muži zákona. Auto řídil jakýsi Darnell Frazier. Policisté k nim přišli blíž, a co ucítili? Typickou vůni dálek v suchém/zeleném provedení. Pasažéři v autě si podle všeho dělali dobře těmito dary přírody a řidič, podle daných informací, se choval velice divně, což přinutilo policisty prozkoumat tento případ detailněji. V autě byla nalezena zbraň 38 kalibru, jež byla pohřešována. Jinými slovy, byla kradená. Ve výsledkuj byla celá skupina odvedena na příslušné místo (Westchester County Jail), kde zůstali do dnešního dne. Až dnes totiž můžou k soudu, kde se dozví, jakou částku budou muset vysolit, aby jejich budoucnost neohraničovaly čtyři zdi.

 

Je to už druhý Jadakissův případ spojený s nelegálním držením zbraně. Takže tentokrát bude muset škvařit víc, jak 900 dolarů, které cáloval minule. V roce 2004 se totiž odehrál úplně stejný případ jako teď, akorát v severní Karolíně.

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná