Nellyho soundtrack

Nelly (Cornell Haynes) sice nepatří mezi oblíbence většiny návštěvníků těchto stránek, nicméně i v naší republice žijí fanoušci, kteří si jeho "... hot in here!..." umí vychutnat. I tito lidé sledují informace a nevidím důvod, proč jim alespoň občas nějaké nepředložit.

Tedy, Nellyho bude v brzké době možné vidět ve filmu “The Longest Yard“. V remaku komedie z roku 1974 nejenže hraje, ale také k němu produkuje soundtrack. Album s tracky od Eminema, D-12, Murphy Leeho, Lil Wayna či samotného Nellyho má vyjít v polovině května pod labelem Derrty Ent.

Komedie pojednává o tom, jak se odsouzený profesionální hráč amerického fotbalu (Adam Sandler) a jeho bývalý trenér (Burt Reynolds) snaží z vězňů vytvořit fotbalový team. Nelly hraje jednoho z nich, vedle něj se objeví i průvodce letošním předáváním Oscarů Chris Rock.


Zdroj: AllHipHop


Novinka z 18.8.2004 (Os10)
Nelly přepíše dějiny
Nelly hodlá již za necelý měsíc přepsát hip hopovou historii vydáním dvou různých alb v jednom dni. V jiných žánrech není tento krok zase až tak neobvyklý, nicméně v rapu se o to dosud žádný jiný rapper nepokusil.

Jedno album ponese jméno "Sweat" a Nellymu na něm kromě jeho skupiny St. Lunatics zahostují jména jako Christina Aguilera ("Tilt Ya Head Back"), Pharrell, Jasper Cameron, Murphy Lee, Stephen Marley, Fat Joe, Young True, Remy, Lil´ Flip, Big Gipp, Ali, Gube Thug, Missy Elliott a Mobb Deep.

Na druhé desce, která dostala název "Suit", budeme moci zaslechnout umělce jako Anthony Hamilton ("Nobody Knows"), T.I., Snoop Dogg, Ron Isley, Avery Storm, Mase, Jazze Pha a dokonce i country zpěváka jménem Tim McGraw.

Disky "Sweat" a "Suit" nespatří světlo světa ještě o letních prázdninách, jak se původně předpokládalo, ale vyjdou 14. září.


Novinka z 2. 5, 2004 (Os10)
Nelly v létě vypouští dě různa alba v jednom dni
Rodáka z Austinu v Texasu, jenž si říká Nelly, asi netřeba nijak zvlášť představovat. Se svou kapelou St.Lunatics mají na kontě dvě dlouhohrajky a i on sám není na sólové dráze žádným greenhornem, což dokazují desky "Country Grammar" (2000) a "Nellyville" (nepočítám loňskou kompilačku "Da Derrty Versions : The Reinvention"), které, především tedy druhá jmenovaná, řádně rozčeřily vody mainstremové scény.

Dost však časů minulých, přejděme k budoucnosti. Nelly totiž na léto oznámil výdání dvou dlouhohrajících alb, na kterých bude zajímavé to, že půjde o dvě zcela odlišné desky a budou se tedy i odděleně prodávat. On už i např. Wu-Tang Clan, 2Pac, Biggie, nebo naposledny Outkast, vydali dvou LPéčko, nicméně vždy se jednalo o ucelený materiál, který vyšel jako celek.

Podle samotného Nellyho se budou jednotlivá alba tématicky lišit. Jedno bude melodičtější a více orientované na párty styl (písně "E.I.", "Tip Drill" apod.) a druhé se prý ponese spíše na klasičtější vlně a bude o poznání tvrdší. Inu uvidíme. Jen doplním, že obě LP´s spatří povrch zemský 17. srpna letošního roku a seznam producentů s hosty (kromě tutovky Maseho) zatím není znám.

Druhá zpráva už je ovšem Nellyho hudební kariéře na hony vzdálena. Dva muzikanti z jisté (pro mou osobu neznámé) skupiny Vokal (která byla mimochodem stejně jako Nelly upsána u Universal Records) totiž umělce žalují a žádají několika milionové odškodnění za to, že jim měl ukrást jméno pro svou prosperující stejnojmennou oděvní firmu.

Zdroj : Sixshot

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná