Nekonečný příběh v režii Stylese Pího pokračuje

Na někoho může Styles P působit jako slibotechna. Své druhé řadové album "Time Is Money" měl totiž nahrané již nedlouho po své zlatem ověnčené prvotině "A Gangster And A Gentleman", na níž už pochopitelně leží slušná vrstva prachu, neb vyšla v roce ´02. Loňský Akonem podpořený singl "Can You Believe It" měl otevřít novou kapitolu, jenže se tak díky Interscopre Records nestalo a na povrch vyplavávala jedna pochybnost za druhou. Letos, kdy se vydaly čeřit vody songy "Favorite One", na němž je zajímavý fakt, že je postaven na stejném motivu jako hit "Why You Wanna" od T.I. a "I´m Black", kde je možno slyšet Marshu z Floetry, se ovšem hodně velkou trpělivostí vybavení příznivci D-Block, potažmo The Lox, snad už konečně dočkají...

Queenský The Ghost ale ještě před samotným vrcholem sezóny předkládá mixtape "Industry Xposure: Close To The Concrete", který nahrál společně s DJs P-Cutta a DNS, a na němž předloží novinky, nevydané tracky, freestyly a samo sebou - klasický materiál. Ovšem ruku na srdce, pozornost už se přeci jenom upírá na ostře sledované "Time Is Money", a proto snad nebude od věci připomenout celou plejádu spolupachatelů, kteří se pod jeho LP podepsali. Jsou jimi Gerald Levert, Jagged Edge, J-Hood, Mario Winans, Ambrosius, Rashad, Talib Kweli, The Lox, Akon a Marsha. Časem prověření producenti The Alchemist, Lil´ Jon, Scott Storch, Hi-Tek či Havoc přinesou zkušenost a neokoukané tváře Coco Chanelle, Neo Da Matrix a Vinny Idol by poté měli představovat čerstvou krev.

Disk měl být tutovkou již v létě. Pak se zdála být definitivní jistotou polovina listopadu a nyní bylo vše posunuto na samotný závěr podzimu - 19. prosince. Bude tomu tak skutečně?

Čtyřlístek singlů včetně nejaktuálnější záležitosti "Who Want a Problem", na němž dostal - podobně jako tomu bylo v případě Bustova "New York Shit" - na mikrofonu příležitost momentálně velmi vytížený producent Swizz Beatz, si můžete poslechnout odtud.

Tracklisting:

1. "I'm Black" (featuring Marsha of Floetry) (Produced by The Alchemist)
2. "Can You Believe It" (featuring Akon) (Produced by Lil' Jon)
3. "Trying to Get Rich Holmes" (Produced by Coco Channell)
4. "S.P. Ghost" (Produced by Havoc)
5. "The Ghost" (Produced by The Neptunes)
6. "Message" (Produced by Dame Grease)
7. "One Cup, Two Cup" (Produced by Scott Storch)
8. "Who Want a Problem" (featuring Swizz Beatz & Jadakiss) (Produced by Neo da Matrix)
9. "Favorite Drug" (featuring Rashad)
10. "Day You Die" (featuring Sheek Louch) (Produced by Scott Storch)
11. "Testify" (featuring Talib Kweli) (Produced by Hi-Tek)
12. "Fire & Pain" (featuring Sizzla) (Produced by Vinny Idol)
13. "First In Line" (featuring Mario Winans) (Produced by Mario Winans)
14. "Watch Ya Self" (featuring Sleepy Brown) (Produced by Bink)
15. "So Serious" (Produced by Lil' Jon)
16. "Shots Fired" (featuring Jadakiss)

Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná