Nejpodceňovanější producent ve hře hlásí odklad kvůli pirátství

Domingo, který již v minulosti instrumentálně podpořil širokou škálu respektovaných jmen včetně KRS-One, Big Punishera nebo Rakima, měl 13. února příštího roku přijít s albem "The Most Underrated". Nakonec se ale vše o měsíc posunuje na 13. března z jednoho prostého důvodu, jímž je bootlegging.

Na celé věci je znepokojující hlavně skutečnost, že album bylo dodáno na "online pulty" někým z novinářského press listu a sám prvoligový brooklynský producent se to dozvěděl až od jednoho z hostů desky, jenž mu zavolal a pochválil ho za dobrou práci. Když byl dotázán, jakou cestou k desce přišel, odpověď byla dle očekávání internetové fórum.

LP "The Most Underrated" tak sice bude kompletně předěláno, leč interprety, kteří  už se nalézali na původni verzi, to nikterak nepoznamená a sestava zůstane až na malé změny totožná. Natěšení fanoušsci se tak i nadále mohou těšit na tváře jako Big Daddy Kane, The Beatnuts, Deacon The Villian, Guru, Heltah Skeltah, Joell Ortiz, Kool G Rap, Precise, Ras Kass, Rugged Intellect a The Termanology, jenž se Domingovi dokonce sám od sebe nabídl, že pro něj nahraje úplně nový track. Nabušený tým ještě poté rozšíří Pack FM, Corey Red a Tonedeff.

Co se týče novinek mimo album, Domingo se chystá podpořit Kool G Rapa na jeho připravovaném EPéčku (titulní singl obstará DJ Premier), na němž bude mít prsty rovnou ve třech beatech a v těchto dnech dále pracuje i na společném projektu s věčnou nadějí Ras Kassem. I když zatím nebyla vyřčena ani předběžná data, rozhodně nejde o budoucnost bůhvíjak vzdálenou.

Zdroj: HHGame

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná