Nejen horké léto u Koch Records

 Nevím, zdali je to postaveno na reálném základně nebo je to jen zdání, nicméně mi přijde, jako by se letos labely mohly ve vzájemném trumfování přetrhnout, což doloží i druhá dnešní novinka v hlavní roli s Koch Records. Label před pár dny sesumíroval své nadcházející plány a to, že se v jeho kancelářích nespí, postupně dokáží Bone Thugs N Harmony, DJ Khaled z Terror Squad, Jim Jones, Sizzla, či  Mr. X To The Z.

 

Jak jsme informovali i dříve, již za několik dní je připraven k vypuštění debut miamského deejaye a producenta Khaleda, který ponese název "Listenn...The Album" a pravděpodobně půjde o první desku z líhně Terror Squad obsahující díky skladbě "Holla At Me" tak monstrózní rádiový hit jako byl "Lean Back". Za dveřmi je i LP "Cali Iz Active" od Tha Dogg Pound, s nímž se skupina vrátí po dlouhých jedenácti letech absence.

 

V červenci se také čeká na J.R. Writera z Dipset family, jehož vstup na scénu pojmenovaný "History In The Making" bude hodně sledovaný a dancehall jezdce jménem Sizzla, který hodlá světu představit svou novinku "The Overstanding".

 

V srpnu hodlají se svými studiovými alby pro změnu udeřit "znovuzrození" Bone Thugs N Harmony (manažer Alan Grunblatt na jejich adresu prohlásil "Bone has never been hotter than with this upcoming record. I´ve worked with the group for a long time and this new album is incredible"), charismatický styler Keith Murray z Def Squad a další pán na holení z Diplomats, Hell Rell.

 

V září nás čeká do třetice všeho dobrého s Cam´ronovým mančaftem z Harlemu, neboť se hodlá ucházet o přízeň i Jim Jones se svým třetím zářezem "Summer Was Fun" a aby toho nebylo málo, z druhé strany pobřeží údajně znovu promluví i Xzibit, jenž má po svém dva roky starém projektu "Weapons Of Mass Destruction" určitě co napravovat.

 

Zdroj: Sixshot

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná