RUKAHORE_SHOP_BANNER

Necrovo album již za chvíli

Jestli poslední Necrova deska dostala zákaz prodeje v Austrálii, kvůli tomu, že byla příliš explicitní, tak, jak to dopadne s tou novou, bude celkem zajímavé. Necro pustil ven tracklist a už podle názvů tracků je jasné, že Australani Necra asi opět nezkousnou.

Necro
sice při zákazu prodeje v Austrálii prohlásil, že Austrálii založila banda kriminálníků, proto ho nezajímá, co si myslí tamní vláda o jeho desce, jenže tentokrát to vypadá, že dostat desku do normálních prodejen bude možná trochu problém. Album vychází 2. srpna.

Necro – The Sexorcist:

01. Who's Ya Daddy?
02. Pussy is my Weakness (feat. Antwon Lamar Robinson)
03. Whore (feat. Joey Silvera)
04. Edge Play (feat. Mr. Hyde/Ill Bill)
05. Suckadelic
06. Ron Jeremy skit
07. You Bitches Love to Get Fucked in the Ass
08. Piss
09. Katsumi skit
10. Out of Pocket (feat. Maya)
11. Brittany Andrews skit
12. She's Got A Great Ass! (feat. Ill Bill and Jerry Butler)
13. I Wanna Fuck
14. Van Styles skit
15. We Fuck Virgins (feat. Sabac Red)
16. Horny Honeys (feat. Goretex)
17. Ron Jeremy vs. Jerry Butler skit
18. I Remain Stiff (feat. Manson Whore & Dick Nasty)
19. The Sexpert (feat. Alexis Malone)
20. I Degrade You (feat. Ill Bill)
21. Vaginal Secretions
22. Ron & Jerry Outro


Novinka z 21. 6. 2005 (Krysa)
Necro a Mr. Hyde dissujou Michaela Jacksona
Mezi čtenáři asi není nikdo, komu by unikl nedávno ukončený soudní proces s Michaelem Jacksonem, díky kterému měla média na nějakou dobu o čem psát. Konečný rozsudek nakonec padl ve prospěch Jacksona, který odešel jako nevinný ve všech deseti bodech obžaloby. Necro a Mr. Hyde si o tom ale myslí své a svůj názor dali najevo předělávkou Jacksonova hitu "Billie Jean", která možná někoho rozesměje, ale spousta lidí ji určitě nesnese.

"Fuckin' pedofile bitch, you sleep with pre-teens," vzkazuje Michaelovi Mr. Hyde a spolu s Necrem se navážejí do všeho, co je snad ve spojistosi s Jacksonem možné, včetně jeho rodiny. Track si můžete poslechnout tady spolu s další věcí, která by se měla objevit na odkládaném společném albu Ill Billa & Necra "Street Villians vol. 2".


Novinka z 11.1.2005 (Shaft)
Necro a jeho plán na příštích 6 měsíců
Necro si dal šílený cíl: vyprodukovat 10 alb během 12 měsíců a do toho nepočítá různé beaty na zakázku a práci pro album "Nuclear Truth" od Non-Phixion. Teď doběhl do poloviny svého závodu a má svých 5 alb během 6 měsíců. Vše otevřel Ill Bill, na jehož album "What´s Wrong With Bill?" se hrnou samé dobré reakce a velice solidní prodej a půlku závodu ukončil Goretex a jeho "The Art Of Dying".

Zbývá tedy 6 měsíců a 5 alb:
"Circle Of Tyrants" – půjde do prodeje jako první. Projekt tvoří Necro, Ill Bill, Mr. Hyde a Goretex. Jak už název napovídá půjde o tvrdé album, které je jak ušité pro především pro Hydea a Necra. Sám Necro k tomu říká, že půjde spíš o společné skladby a tvrdé rýmy než jakýkoli jiný koncept.

"Secret Society" – za vším se skrývají Non-Phixion a Necro. Ill Bill už jednou řekl, že Necro sice není oficiální člen Non-Phixion, ale spolupráce s ním je a bude velmi úzká. Tahle deska půjde na ruku právě Ill Billovi, bude plná konspiračních teorií, mimozemšťanů a tajných organizací.

"The Sexorcist" – jde čistě o sólo album Necra. Jak už název napovídá půjde prostě o porno. Sám Necro k tomu říká, že když v současný době natáčejí nějaký tracky a jsou ve studiu holky nemá to vůbec cenu, protože ať Goretex nebo Hyde všichni jen koukají na ty holky a přemýšlí, jak je nejlíp dostat, proto se všechny pecky natáčí bez dámské společnosti. Proto tady je "The Sexorcist" u kterého bude prý při každém natáčení asistovat holek nejméně 20, aby se Necrovi album povedlo.

"Blood Brothers" – samozřejmě jde o skutečnou bratrskou dvojici Necro a Ill Bill. Půjde o album plné klasických témat. Tedy životní ponaučení, prodávání drog a zbraní a o jejich dětství v Glenwood.

"Violence: The Musical Documentary" – pravděpodobně se zde ukáží všichni okolo Psychological records a Uncle Howie Records. Vše by mělo jít hodně do hloubky, Necro sice rapuje o vše možném, ale v hlavě to má v pořádku a právě zde by mělo vše vyjít najevo.

Takhle bude vypadat příštích 6 měsíců a k tomu přidejte ještě zmíněné "Nuclear Truth" od Non-Phixion. Jsem zvědavý, jak alba dopadnou. Už 5 alb během 6 měsíců byl šibeniční termín, ale žádné nezklamalo. I Mikro slyšel v rozhovoru, že Necro má doma tolik beatů, že by je mohl poslouchat do konce života, takže vybírat z čeho asi je, ale pořád je to neuvěřitelný množství. Na druhou stranu podobně potentní Kool Keith jednou řekl, že chce vydat za svůj život 1000 alb a denně prý natočí asi 8 tracků, takže když někdo má odhodlání kvantita a kvalitu nejsou zábrany.


Novinka z 28. 8. 2004 (Krysa)
Co čekat od nového Necra?
Možná jsem do nadpisu položil blbou otázku, protože asi všichni víme, co můžem čekat od Necra. Ale podrobnosti určitě neuškodí. Jak už jste se dověděli dříve, label Psycho+Logical Records vypouští letos celých 10 alb, jedním z nich je i Necrovo "The Pre-Fix for Death", ohlášené na 20. září. Nikoho nepřekvapí, že produkci si kompletně vezme na starost Necro, který nezapomněl oznámit, že tohle bude nejbrutálnější album roku.

Na desce budou spolupracovat i některé metalové hvězdy jako #0 (Slipknot), Jamey Jasta a Sean Martin (HateBreed) a další, mezi ostatními hosty jsou Ill Bill, Sabac, Goretex, Mr. Hyde, Lord Ezec (Scarhead), Uncle Howie a The Kid Joe. Obálku přesně ve stylu Necro čekuj na obrázku vpravo.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná