Necro čelí žalobě kvůli samplu, album staženo z prodeje

Brooklynský rapper a producent Necro se prostřednictvím své webové stránky necrohiphop.com ohradil proti spekulacím ohledně špatné distribuce svého alba. „Má distribuce není v problémech. Celá situace je taková, že mě žaluje Ani Difranco kvůli samplu (skladby “Used To You“) v mém tracku “The Asshole Anthem“. Kvůli tomu přestaly mé album prodávat servery Itunes a Amazon,“ upřesnil Necro. Ten tak musí album vydat znovu bez dané skladby.

Necrovu novou desku Die! navíc odmítá prodávat i obchodní řetězec Best Buy. „Taky Best Buy nechce prodávat mé album a to kvůli videu The Human Traffic King a petici, kterou proti němu sepsala nějaká ženská organizace. Tohle vše vytvořilo pár problémů, které musím vyřešit,“ vysvětluje producent, který přispěl 13 let starým beatem na Raekwonovo loňské album Only Built For Cuban Linx... Pt. II.

Ta žaloba sice zbrzdila mé potencionální prodeje, ale nic mě nedokáže zastavit. Ovládnu tuhle hru."

Necro také ozřejmil stav svého labelu a odchod dvojice Nems a Q-Unique. „Oba mohli vydat svá alba prostřednictvím mého labelu, ale řekl jsem jim, že pokud si myslí, že můžou získat lepší dohodu jinde, ať to klidně zkusí. Osobně si nemyslím, že Fat Beats dokážou o moc víc než já, ale Q(-Unique) se u nich cítí dobře a chce konečně vydat desku po šesti letech.

Necro rovněž dodal souhru negativních okolností, se kterou se v poslední době potýká. „Úmrtí Uncle Howieho, na hovno nezaplacené turné, žaloba, operace srdce mé matky minulý týden, je to šílený stres. Ale pořád mám krutější beaty než 99 % ostatních producentů.

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná