Nechci hrát. Chci být režisér, říká Redman

I když je Redman uznávanou rapovou legendou, nemalá část fanoušků se k němu dostala prostřednictvím filmů jako "How High" či "Backstage", v nichž si měl tenhle newarský floutek možnost zahrát. I když Red v minulosti přiznal, že ho práce za kamerou baví, v rozhovoru pro Allhiphop.com dal najevo, že by se v budoucnu raději objevoval podepsán pod filmy coby režisér.

 
Redman v souvislosti se svojí hereckou seberealizací podotkl, že se začíná cítit starý na další vystupování před kamerou. "Stárnu a už bych bych se nerad před kameru vracel," cituje umělcova slova pro Allhiphop.com magazín hiphopdx.com. "Nechci být herec. Chtěl jsem bejt vždycky spíš za kamerou než před ní. Lépe se mi tam pracuje s ostatními," dodává k důvodům autor legendárního releasu "Muddy Watters". 
 
Interpret se zároveň netajil tím, že by rád dále tíhl k režiserské židli. "Takže se chci učit. Rád bych uměl režírovat filmy. Chlápek říkal, že by potřeboval udělat nějaký video. Tak jsem prostě vzal kameru a zadarmo jsem to natočil," popsal Reggie dosavadní amatérské zkušenosti s filmovou tvorbou.
 
Krátce se magazín Allhiphop.com také zabýval komplikacemi kolem pokračování komedie "How High". V loňském roce Redman avizoval, že se s spolu s Method Manem sešli se zástupci Universalu, kde probírali možné natáčení filmu, ale zveřejněné informace již tehdy hovořili spíše v neprospěch snímku. "Nebudu se usmívat, dokud to nebude," ujišťuje Redman, že práce na "How High 2" nehodlá vzdát.
 
 
Zdroje: hiphopdx.com

NTK - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná