Necháte se od Ciary vydávající nové album vyzvat k tanci?

Rozruch kolem jednadvacetiletého synonyma pro sličnost opět začíná nabírat na intenzitě od léta tohoto roku. Skladba "Get Up", jež měla oficiálně vyjít až v červenci, se dostala na internet už v červnu a poté se nalézala i na srpnovém soundtracku ke "Step Up". Bylo tedy třeba zvolit singl jiný a tentokráte dostala důvěru píseň "Promise", za jejíž produkci je zodpovědný Polow Da Don, jenž již dělal např. "London Bridge" pro Fergie.

Ciara, jejíhož předloňského alba "Goodies", se na celém světě prodalo kolem 5 milionů kusů, vydává své druhé řadové LP "The Evolution" už 5. prosince. Větu "The album is composed of Miami bass, Atlanta crunk, ballads & old school songs" budou podporovat producenti jako Sean Garrett, Jazze Pha, Rodney Jerkins, Lil´ Jon či Will.I.Am, jehož bonus by měl nést stejný motiv, jaký již kdysi dávno použili dámy Salt-N-Pepa ve svém "Push It".

Zpěvačka, jež bývá velmi často srovnávána nejen s Beyoncé, ale i s Janet Jackson, a která je nyní na tour zahrnující šestnát amerických měst, jíž zakončí 10. prosince v New Yorku, přinese společně s novým CD do hry i limitovanou edici svého vzdělávacího DVD, na němž bude vyučovat tanec. A co na něm bude k nalezení? Tak třeba právě taneční rutiny k zmíněným věcem "Get Up" a "Promise".

Tracklist:
01. Thats Right
02. Like a Boy
03. The Evolution of Music (Interlude)
04. Promise
05. I Proceed
06. Cant Leave Em Alone (featuring 50 Cent)
07. C.R.U.S.H
08. My Love
09. The Evolution of Dance (Interlude)
10. Make It Last Forever
11. Bang It Up
12. Get Up (featuring Chamillionaire)
13. The Evolution Of Fashion (Interlude)
14. Get In, Fit In
15. The Evolution of C (Interlude)
16. So Hard
17. Im Just Me (featuring Pharell)
18. I Found Myself


Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná