Nebude znít Fantasia až příliš jako Missy Elliott?

Nevím kolik z vás slyšelo první album "Free Yourself" od jedné z bývalých vítězek soutěže American Idol, nicméně jisté je to, že kredit třiadvacetilé zpěvačky ze Severní Karolíny pomalu, ale jistě stoupá, což dokazuje nejen příchod nového eponymního alba, k němuž dojde díky labelu J/19 dvanáctého prosince, ale i náznak spolupráce s legendární Arethou Franklin.

Singl "Hood Boy", za jehož produkcí stojí Tone Mason, představí na mikrofonou i Big Boie z OutKast a ani ve zbytku rozhodně nebude nouze o velká jména. Missy Elliott, jež Fantasia dala šanci již na svém loňském albu "The Cookbook", je zodpovědná za songy "Turn This Party Up!", "Two Weeks Notice" a "No Stoppin", což značí, že nejprodávanější rapperce světa a objevitelce Tweet či Ciary na výsledku záleží. To, že snad nebude podceněno zhola nic, dokazuje i spolupráce s lidmi jako Kwame, Swizz Beatz či Dre & Vidal, kteří jsou zodpovědní za dva tracky.

Zpěvačka, jejíž film "The Fantasia Barrino Story: Life Is Not a Fairy Tale" inspirovaný jejím vlastním životem je doslova na spadnutí, si ale nepíše texty sama a pouze "slepičí" slova textařů jako Diane Warren, Sean Garrett nebo Johnta Austin, což bych už u druhého alba, které ji má definitivně postavit na vlastní nohy a strhnout nálepku "té ze soutěže", nepředpokládal.

Zdroj: Billboard

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná