Ne-Yo je žádané zboží. Poslechni si jeho první singl

Na dvě ceny Grammy nominovaný Ne-Yo před pár dny oficiálně představil svůj první singl z druhého alba "All Because Of You", které by mělo dorazit ještě na jaře. Jelikož se loni jedna ze současných nejdůležitějších R&B postav neuvedla multiplatinovým debutem "In My Own Words" vůbec zle a singl "So Sick" hrál snad ze všech možných éterů, míra očekávaní není vůbec zanedbatelná.

Do toho psal texty i pro své kolegy, s tím, že jeho služby využila např. Mary J. Blige, Faith Evans, Musiq, Marques Houston či Rihanna, jíž ušil na míru skladbu "Unfaithful". Když si k tomu připočtete i fakt, že stál za silným singlem "Irreplaceable" od Beyoncé, jenž poté neochvějně vládl Billboardu dlouhých sedm týdnů v kuse a jeho psacího talentu si stačily všimnout už i dámy Whitney Houston, Celine Dion nebo Alicia Keys, karty má rozdány víc než slušně.

Zpěvák, jenž má za sebou společnou tour s Omarionem a Mariem, a který se v minulých dnech podíval do studia s Britney Spears, navíc nedávno zabodoval i díky svému celovečernímu debutu "Stop The Yard". Ten se může v amerických kinech pochlubit velice slušnou návštěvností, takže už se o něm nemluví jen a pouze v souvislosti s hudbou.

Jo a ten singl si můžete poslechnout na www.myspace.com/neyo.

Zdroj: HH-Mag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná