RUKAHORE_SHOP_BANNER

Nastraž uši a poslechni si v srpnu vycházející singl DTonate feat. Dudley Perkins!

Jak jsme si již na tomto místě říkali v červnu, label Blind Deaf po Tafrobově "Nudě v Brně" rozhodně neusíná na vavřínech, což dokazuje příchod dalšího singlu, jehož vydání je naplánováno na 10. srpna. A na co že se můžeme těšit? Jestliže vám něco říká kemp Stones Throw a jedna z jeho (ještě pod hlavičkou kultovního Rawkus Records začínajících) ústředních postav, jenž na mapě debutovala v roce ´95 na druhém albu Tha Alkaholiks, a která se později ukázala i třeba na klasickém LP "Soundpieces: Da Antidote!" od spřízněných Lootpack, jste na správné adrese.

Na "áčku" se ve skladbě "Peace Pipe" představuje Dudley Perkins a dodávat, že jde o velmi očekávanou kolaboraci je stejně zbytečné, jako kdybyste se s někým přehadovali, kdo z dvojice J-Kwon a Redman disponuje lepší flow. Na "béčku" budou k mání tracky "Já na tom makám" a "Bullet In The Head" od dvojice Indy/Idea, potažmo zpěvačky Pawlee, jíž si možná ještě pamatujete z druhé desky Naší věci. Produkčně pochopitelně všechny přítomné věci zaštítil DTonate, mix s masterem proběhl na Jižáku u Tomáše Sochůrka a autorem coveru je Pauser.


Není také žádné tajemství, že se u Blind Deaf připravuje ve spolupráci s brněnskými XProduction i jedna specialita formou dalšího "12" singlu, s nímž se počítá na podzim. Na jedné straně budou Foreign Beggars, respektive jejich track "Reign In Bloods" z Opiova "CUTalogu" a na druhé straně půjde o ojedinělou kolaboraci tří domácích producentských špiček ve složení DTonate, Opia a Wich, kteří ušijí na míru podklad dosud utajovanému zámořskému interpretovi

DTonate featuring Dudley Perkins - Peace Pipe:

Side A
Peace Pipe feat. Dudley Perkins
Original / Instrumental / Acappella
Side B
Já na tom makám feat. Indy & Idea
Original / Instrumental
Bullet In The Head feat. Pawlee
Original / Instrumental
 

Více infa a časem snad i muziky hledej na ofiko stránkách labelu nebo na myspace profilu.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná