Nastává nová éra Jazzy Jeff & Fresh Prince?

Will Smith, jenž prý nyní znovu upřednostňuje hudbu na úkor filmování, se dal dohromady s Jazzy Jeffem a výsledkem je plán na světovou tour. Zkušené duo, které dominovalo rapové hře v 80. letech minulého století, kdy plodilo hity jako "Summertime" či "Parents Just Don´t Understand", za něhož si mimochodem v roce 1989 odneslo první rapovou Grammy v historii, se tedy po letech strávených v ´exilu´ pokusí opětovně okouzlit fans další várkou vtipných metafor podpořených parádním turntablismem.

Úspěšný herec Smith, který vydal několik sólo kaprů i pod svým civilním jménem, k celé věci řekl: We always talk about doing a record and a huge tour. We just have to clear the time to do it. Right now, the plan is we are supposed to go out on tour together at the end of this year.”

Jo a mimochodem. Určitě berte v potaz i Jeffovu nadcházející kompilaci "The Return Of The Magnificent", která vychází už v příštím měsíci. Hosty typu Little Brother, C.L. Smooth, Method Man, De La Soul, KRS-One, nebo Big Daddy Kane totiž bude narvaná až po střechu.

Jazzy Jeff feat. Big Daddy Kane - The Garden


Zdroj: HHCrack, SpineMag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná