Nasova ex-přítelkyně vypráví...

Pokud hltáte bulvár a navíc umíte dobře anglicky, pak vám určitě udělá radost kniha "Sex, Drugs and Hip-Hop... Oh, and did I mention Love?", kde se dovíte spoustu pikantností. Jejím obsahem je totiž autobiografie bývalé přítelkyně Nase, Carmen Bryan, se kterou má dceru Destiny.

V knize se dočtete např. o tom, jak se díky jejím vztahům s hiphopovými celebritami stala předmětem pomluv a většinou nepravdivých zpráv v médiích, ale i námětem několika textů (např. Nasových "K-I-SS-I-N-G", "Big Girl", "Black Girl Lost" a dalších). Carmen Nasovi zahnula s Jay-Zím a myslí si, že to byl důvod jejich beefu, o čemž se v knize podrobně rozepisuje a nevyhýbá se ani intimnějším tématům (dovíte se, kdo je v čem lepší :c)).

Její příběh skrývá spoustu informací o Nasovi a Jiggovi, ale i jiných hvězdách. Autorka měla poměr s Pete Rockem, což byl prý důvod, proč se Nas a Pete od té doby nebavili. Také vyvrátila dohady o jejím vztahu s Allenem Iversonem. Prozradila i to, že s Nasem byla v posteli v začátcích jeho vztahu s Kelis, že se v roce '93 neupsal na Bad Boy kvůli nějakým problémům s Craig Mackem, že jí Nas podváděl se zpěvačkou ze skupiny Allure, což jí donutilo udělat "odvetu" s Jiggou, že si dal svého prvního jointa v jedenácti letech a moře dalších věcí.

Carmen ale tvrdí, že by nerada knihou vyvolala nějaké konflikty, pouze popisuje svůj život. Už jsem ale četl několik reakcí, že za vším stojí jen její touha zviditelnit se a namastit si kapsu. Autorka by se v budoucnu ráda stala moderátorkou nějaké talk show nebo herečkou.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná