Nas se vrátí nečekaně brzy a znovu kontroverzně

Co můžeš udělat letos, neodkládej na příští rok. Takové Eve se to sice dodržet nepodařilo, nicméně Nastradamus s tím podle toho, co se rozeznělo pátečním New Yorkem, problém nemá a jeho příští album s kontroverzním názvem "Nigga" by se mělo na trhu objevit ještě do konce právě probíhajícího kalendářního období.

Nasir, jenž se stejně jako třeba Meth na koncertech nebrání metalovýcm skokům do publika, řekl, že takovým titulem chtěl opatřit už svou minulou nahrávku, ale nakonec se tehdy zvolilo "Hip Hop Is Dead". Jestliže se jeho devátému sólu podaří dodržet prosincový termín, obdivovovatele Kelis čeká docela nabitá zima.

Už 6. 11. mu totiž na Columbii vychází "Greatest Hits", na kterém se nalézá i věc "Surviving The Times", jejíž beat prý měl Nasův producent Chris Webber šlohnout z Wordsmithova loňského tracku "As The Art Fades Away" a na kterou se bude v nejbližších dnech točit videoklip.

Jo a abych nezapomněl, pomocnou ruku tomtu projektu ihned nabídl i Jermaine Dupri, který už je, ostatně stejně jako samotný God´s Son, namočen do Jiggova LP "American Gangster".


Nas - Surviving The Times/Eye For An Eye/Made You Look


Nas Live @ Roseland Ballroom, NYC (5 Songs) 11.10.07


Zdroj: HH-Mag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná