Nas podlehl...a název jeho alba se mění, respektive mizí

Po několika měsících dohadů, fám a mlžení se konečně rozjasnila situace ohledně Nasova devátého studiového alba. Deska, z níž jsme měli možnost slyšet songy "What It Is" a "Be A Nigger Too", však 1. července (další odklad bych však nevyloučil) nevyjde pod kontroverzním názvem "Nigger", nýbrž bude bezejmenná. To vše i přesto, že v minulých dnech zazněl na stránkách Entertainment Weekly zaručený titul "Nas".

Queenský rapper byl dle svých slov kvůli původnímu záměru nahlodáván ze všech stran, což však příliš nekoresponduje s dřívějším prohlášením L.A. Reida, jenž zastupuje vydavatelskou firmu Island Def Jam/Universal. Ten totiž řekl, že pevně stojí za svými umělci a cokoliv by chtěl Nas udělat, v tom ho budou podporovat. Ať už je to tak či tak, manžel Kelis považuje za nejdůležitější, aby se jeho nahrávka dostala k fanouškům, kteří prý mohou očekávat totožný obsah a míru sdělení, co nejdříve. Lidé budou podle něj stejně vždycky vědět, jak se jeho LP skutečně jmenuje.

A na koho se můžeme těšit? Beaty vzejdou ze stáje Stargate, DJ Khaled, Polow Da Don, Salaam Remi, Big Jack nebo Stic.Man z dead prez, s tím, že se nevylučuje ani účast Jermana Dupri s Djem Toompem. Otevřené to je zatím i s MF Doomem, nicméně Rick Ross, The Lox, dead prez a Jay Electronica, jehož Nasir chválí, kudy chodí, už by měli být jistota.


Nas - N.I.G.G.E.R. (The Slave & The Master)Zdroj: HHGame

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná