Nas a Jay-Z ve společném tracku? Možná!

Na internetu se objevily dohady o tom, že Nas a Jigga by se mohli sejít v jednom společném tracku. To se sice stalo už ve skladbě "Analyze This", kde oba rapovali společně s Lordem Tariqem, ale četl jsem cosi o tom, že se nikdy společně ve studiu nesešli, ale track je seskládán ze tří různých acappel.

Teď se mluví o tom, že tyhle dva bývalé rivaly dal dohromady do jedné skladby Kanye West, na jehož nedávné narozeninové párty se Nas i Jay-Z ukázali. Když Kanye dával novinářům poslechnout ukázky z jeho připravovaného alba "Late Registration", z jedné skladby pustil jen prvních pár sekund s tím, že ji nemůže nechat dohrát do konce, protože její hosté jsou velkým tajemstvím. Otázkou zůstává, zda se všechny tyhle spekulace vyplní.


Novinka ze 7.12.2004 (Krysa)
Nas ukončil beef s Jiggou
Nasir Jones a Sean Carter fuckovali jeden druhého přes svá alba dlouhou dobu. Už na svém letním koncertu v Central Parku dal ale Nas najevo, že by všemu mohl být konec: "I got love for that brother," prohlásil poté, co dohrála jedna z dissovaček "Ether". V nedávném interview na rádiu Hot97 pak prohlásil, že by se nebránil možné spolupráci s Jay-Zeem.

Spor začal už v roce 1999 a patřil k obecně nejznámějším od dob 2 Paca a Biggieho. Říká se, že Nas podezíral Memphise Bleeka, který vydává na Roc-A-Fella Records, že zkopíroval svůj song "Memphis Bleek is" od Nasova "Nas is Like". Beef se pak přenesl mezi celý label včetně Jay-Zho. Poté co JIgga dostal pořádnou ránu v songu "Ether", se snažil spor ukončit, ale Nas mu jen řekl, že je měkkej a pokračoval.


Novinka z 21.11.2004 (os10)
Zajímavé collabo rivalů Nase a Jiggy
Na serveru Sandboxautomatic.com je nyní k mání album, které je sestaveno s accapel od Nase a Jay-Zího. Ti dva se kromě jednoho tracku s Lordem Tariqem na majku díky svém beefu o krále New Yorku nikdy nesešli, a tak jde, dle mého názoru, o celkem zajímavý nápad. Za vším stojí producent, jenž si říká Milio a třinácti trackové lp nese jméno "God´s Black". Jen dodám, že krom nich je na něm ještě ke slyšení tým ve složení AZ, Macy Gray, Big Kap, Fat Man Scoop, Dj Clue, Havoc, Notorious B.I.G., Lil' Kim a Celine Dion.

God´s Black
Winner's Circle
Wussup
Ain't Goin Nowhere (feat. Macy Gray)
The Mossberg Anthem (feat. Big Kap & Fatman Scoop)
Spread Love
Living Proof (feat. AZ)
Quiet Storm 2 (feat. Havoc)
Contra (feat. DJ Clue)
Damn
Still Ain't Goin Nowhere (feat. Lil Kim)
Hearts Go On (feat. Celine Dion)
Save Me
Who's The Best (feat. Notorious B.I.G.)


Novinka z 9. 4. 2003 (LayDee)
Jay-Z a Nas - New York je nenávidí
Jay-Z a Nas se bezesporu umístili již v mnoha „top“ žebříčcích, co se rapové hudby týče. Ovšem umístnění v padesátce nejvíce nenáviděných newyorkčanů si asi ve zlatém rámečku nevystaví. Jedná se o první ročník ankety, kterou provedly noviny The New York Press. Podle nich by se tito dva neustále znesváření rapeři měli spíše spojit v jeden obrovský negramotný organismus, který by se nazýval „Notorious S.U.C.K.“. Lidé tak kritizují zejména jejich otevřený střet v roce 2001. Snaha napodobit marketingový úspěch války mezi 2Pacem a Notorious B.I.G., je prý příliš zjevná. Podle nich jsou to jen ošuntělí rapeři, těžící ze vzájemného napadání a urážení. Všechno to považují za pouhé divadlo, které mělo přitáhnout pozornost a zvýšit prodej.

Což mi připomíná, kdo komu teď mezi rapery vyhlašuje válku?


Info: AllHipHop a Y2hiphop

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná