Nas a DJ Premier potvrdili společné album!

Když se tu více než před rokem objevila novinka, že Nasovo další album bude kompletně produkovat DJ Premier, považoval jsem to spíš za další z mnoha nepotvrzených nebo dokonce vymyšlených zpráv, už jenom proto, že Primo neuvařil jediný beat na posledních dvou Nasových albech (a taky proto, že už několikrát předtím se internetem šířily falešné zprávy o Nasovi, které si vymyslel člověk, který se zřejmě nudil na diskuzních fórech godsson.net). Tyhle potěšující novinky se v každém případě začínají vyplňovat, jak dokazují poslední zprávy z MTV a Scratch Magazínu.

"Nas mě více než před rokem kontaktoval, jestli bych pro něj neudělal celé album, a já jsem mu řekl: 'Jdu do toho, dej mi vědět, až budeš připravenej.' Tohle je poprvé od té doby, co ho vidím," řekl Premier, který údajně s Nasem nahrál track pro jeho poslední album "Street's Disciple", který nakonec zůstal nevydaný, ale cestu by si měl najít na druhý díl Nasových "Lost Tapes", jejichž vydání se už dva roky posouvá (že by se znova ztratily?).

Zatím ale není známý ani přibližný termín vydání, ani společnost, která se o vydání postará. Jak známo, Nas se teď poohlíží po novém labelu a prozradil, že jedná s Atlanticem a Def Jamem. Mezitím ho můžete slyšet jako jednoho z mnoha hostů na ohlašovaném posledním albu od Notorious B.I.G.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná