RUKAHORE_SHOP_BANNER

Naplní Black Milk očekávání, které je do něj vkládáno?

Detroitský nositel stejného jména jako dnes již rozpadlá tuzemská záležitost, kterou tvořily dámy Zeťová, Kerndlová a Černochová, se díky své hudbě hlásí čím dál tím vehementněji o pozornost. V polovině ledna mu vyšel singl "Sound The Alarmfeat. Guilty Simpson/So Gone" a celé LP s názvem "Popular Demand" je na Fatbeats Records připraveno k vydání již 13. března. 

Rapu se nebojící producent Black Milk má skutečně našlápnuto víc než dobře. Jestliže jste slyšeli jeho EP "Broken Wax", na kterém se objevila jména jako Elzhi, Phat Kat, NameTag, Fat Ray či T3 (loni mu mimochodem vyprodukoval téměr celý "Olio: The Mixtape"), jistě mi dáte za pravdu. A vlastně ani nemusíte. Ona už to totiž významná média udělala za vás. Magazín URB ho vynesl do nebes a Fatbeats jeho nahrávku dokonce označili za nejlepší detroitský debut od dob "The Slim Shady EP" a "Fantastic Vol. 1".

Když zvážíte skutečnost, že stejně tak si vedl i jeho předloňský výběr "Sound Of The City", který si pro změnu hýčkaly důležité mediální kolosy typu XXL, Undegroundhiphop.com či Okayplayer a o beaty ho v průběhu loňského roku požádali i lidi jako Pharoahe Monch, Lloyd Banks nebo Canibus, očekávání ani nemůžou být malá. I když je otázka jejich naplnění věcí druhou, dle mě se není čeho bát.

"Sound The Alarm" feat. Guilty Simpson (asx)
"Sound The Alarm" feat. Guilty Simpson (rm)

"So Gone" (asx)
"So Gone" (rm)

Black Milk na MySpace

Zdroj: Fatbeats

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná