Nalezla už Lil Kim novou střechu nad hlavou?

Jak už jsem se zde zmiňoval pár dní zpět, Kimberly Denise Jones má za sebou pár schůzek s vedením Atlantic Records, které neznamenaly nic jiného, nežli rozhovory o budoucnosti, respektive případné změně dresu. Podle serveru SOHH je brooklynská patriotka blízko k lukrativnímu podpisu u Interscope Records, jehož řady již okupují těžké váhy žánru ala 50 Cent, Pharrell Williams, Black Eyed Peas, Eminem, či Eve, na jejíž další desku už se ale také čeká skoro rok. Je ale třeba říci, že jak zástupci Atlanticu, tak i Interscope, odmítli dotyčné spekulace prozatím komentovat.

Ke konci letošního roku by měla Little Kimberly po delší době vyrazit na koncertní šňůru a její páté řadové album u Interscope je údajně v plánu již na léto 2007. I přes slušné ohlasy u odborné veřejnosti se její loňské desce "The Naked Truth" nepodařilo navázat na předchozí platinové opusy, takže cíl pro dotyčný projekt jistě bude více než jasný.

Jen pro zpestření dodám, že na webu LilKimZone proběhla anketa, v níž 32 procent fanoušků tipovalo, že jejich oblíbená female emcee skončí u Def Jamu, 25 % odhadovalo, že podepíše u sesterského labelu Interscope - Geffen Records a šestnáct procent jí pak předpovídalo budoucnost u samotného Interscope.

Mimochodem, za dobu, co je Kim pryč z chládku, se stačil urodit track "Brooklyn For Life", k němuž přiložilo ruku k dílu i duo Maino a Papoose, a který si můžete stáhnout odtud.


Zdroj: SOHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná