Nakupování na Štědrý den? Žádný problém!

Ještě jste nestihli nakoupit všechny vánoční dárky? Máte poslední šanci! Dva největší hip hopové obchody BBarák Shop a Queens shop nadupané nejnovějším zbožím - bundy, kalhoty, soupravy, trika, CDčka, vinyly, taškami, čepicemi různých značek Bullrot, Stoprocent, Mass, Academiks, Sean John, Ecko, Nike, Adidas,B3, Rydel House a spoustu dalších mají otevřeno a čekají právě na vás!


Takže doporučuju vyrazit do nově otevřeného Bbarák Shopu ve Vodičkově ulici 41, přímo v pasáži Světozor, kde mají opravdu všechno na světě! Mají otevřeno každý den do Vánoc do 19 hodin. 24.12. už ale budou připravovat svoje dárečky, takže bude zavřeno. Ale pokud byste promarnili tuto možnost, tak Queens Praha, který najdete v ulici U Půjčovny 6, kousek od Václavského náměstí, kde budou dokonce i na Štědrý den od 10 do 14 hodin. Jinak v sobotu 23.12. mají prodlouženou otevírací dobu do 20 hodin!!


Bbarák Shop si už nadělil nový blink blink shop a Queens nový blink blink web!Čekujte! Více na stránkách Bbarák Shopu a Queens shopu.


Budeme se na vás těšit!!

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná