Nahradí Raekwonovu touhu po Grammy chtíč získat Oscara?

I když by třeba takový Method Man mohl pomalu začít o herectví přednášet i na univerzitě a ani RZA, byť se v současnosti ve velké míře věnuje soundtrackům a filmové muzice vůbec, na tom není - co se zkušeností s filmovým plátnem týče - zrovna špatně, další členové Wu-Tang Clanu včetně Geniuse, jenž působil tak přirozeně v "Cofee And Cigarettes", v tomto směru doposud spíše paběrkují...

Nyní si na své konto připíše plnohodnotnou zkušenost s filmovou branží i Raekwon, jenž zatím naposledy kázal po Methově boku v temných hitech "Presidential MC" a "The Glide". Film, o němž se Rae prvně zmíňoval už v květnu roku ´03, se jmenuje "Coalition". Jeho ústředním tématem je zkorumpované prostřední newyorského stavebního průmyslu, který je ve spárech organizace známá jako Survival Of The Black Man a do nějž se snaží dostat policie. Ve snímku, který natočil mladý režisér Joseph Ariola, si kromě The Chefa zahráli i Chuck Zito, Frank Vincent, či Michael Wright.

Stopu zanechal Shallah Raekwon i na soundtracku, o jehož náplň se postaral spolu se jmény jako RZA, Johnny Blaze a Fat Joe. DVD "The Coalition" vyšel díky Image Entertainment na zámořském trhu předvčerejšky - 7. 11. 2006.

No a v souvislosti s Lex Diamondsem tradiční zpráva na konec. Čtvrté studiové album "Only Built 4 Cuban Linx II", které na hodlá na mapu umístit Aftermah Entertainment, dorazí až příští rok. Kromě již mnohokrát omílaných spolupracovníků by se na něm podílet i John Frusciante, kytarista rockových Red Hot Chili Peppers.

 

Zdroj: AllHH

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná