Nadílka od Remy Martin na Mikuláše

I když je první dáma Terror Squad především známá díky své účasti v remixu "Ante Up" od M.O.P., popřípadě hitu loňského léta "Lean Back", ostruhy už získala i spoluprací s lidmi jako Eminem, Lil´ Jon, Mase, Big L, D-Block, či R. Kelly, což jsou jak známo persony, jejichž renomé není v hudebním průmyslu zrovna bezvýznamné. Ale k věci, přestože její debutové LP s názvem "There´s Something About Remy: Based On A True Story" (vycházející u SRC/Universal) nabralo několikaměsíční skluz, definitivně by se mělo dostat na trh 6. prosince.

 

Když zabrousíme do konkrétnějších vod, mimo jiné na něm bude ke slyšení Alchemistem produkovaný track "Thug Luv", jenž bude pojednávat o vztahu portorického chlapce s afroamerickou dívkou z Bronxu, s níž Remy vypomůže Big Pun, respektive jeho nikdy nevydaná sloka, nebo věc" Feel So Good", kde se po boku rapperky pro změnu objeví vycházející R&B star Ne-Yo upsaná Def Jamu. Sama hlavní aktérka pecku okomentovala následovně : "It's hard for me to get real gushy gushy on record, but it's a nice love song, like on some 'I love you, but I'm not sweating you and I won't stab your car tires.' It's nice."

 

Sličná emcee, jež mimochodem přijala pozvání od Davida Bannera na charitativní koncert Heal The Hood uspořádáný na pomoc obětem hurikánu Katrina, kde si střihla vystoupení s umělci typu Dead Prez, Talib Kweli, Memphis Bleek, Q-Tip, The Beatnuts, Smif-N-Wessun nebo X-Ecutioners, bude mít na desce produkci od Cool & Dre a Swizz Beatze, který stojí za titulním singlem "Whuteva".

 

Zdroj. sohh.com

 

 

Novinka z 31. 1. 2005 (Os10)
Remy Ma z Terror Squad sólově

Třiadvacetiletá female emcee Remy Martin a.k.a. Remy Ma z uskupení Terror Squad, kterou můžete znát i z remixu známé hymny "Ante Up", se dočkala ojedinělého primátu, jelikož se na nominacích Grammy za loňský rok jakožto jediná ženská rapperka honosí želízkem v ohni v podobě skupinového hitu "Lean Back", a bude tak mít možnost navázat na předešlé vítězky jako Queen Latifah, Lauryn Hill (tu považuje za nejlepší female mc všech dob), Eve, Lil Kim, či Missy Elliott.

Ale k věci. Drzá Remy, která je známá i díky úspěchům na freestyle battlech, oznámila vypuštění své sólové prvotiny, jež se bude jmenovat "There´s Something About Remy: Based On A True Story" a vyjde v létě tohoto roku. Hlavní slovo na produkci by měl mít respektovaný Scott Storch (mj. autor již zmíněného singlu "Lean Back"), jehož by měli doplnit Rich Harrison, jenž má pro změnu na svědomí velký šlágr Beoynce "Crazy In Love" a miamské duo Cool & Dre, jejichž podpis nese kupříkladu skladba "New York" od Ja Ruleho.

Trochu z jiného soudku je pak novinka týkající se dlouhodobého sporu mezi Remy a Foxy Brown. Ten údajně nabral na obrátkách minulý týden v kancelářích Island Def Jam, kdy měla členka Terror Squad udeřit Foxy do obličeje. Všemu přihlížela její ochranka, jež ovšem nezasáhla a bývalé dámě z The Firm pouze nabídla výtah a vyvedla ji ven.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná