Nádech Jurassic 5, kapka The Pharcyde a kalifornského výsledku se nemůžeme dočkat už teď!

Víte, co mají společnýho legendární parta Jurassic 5 a Slimkid3 z The Pharcyde? Krom teda toho, že chodili v pubertě očumovat holky v bikinách na to stejný pobřeží Long Beach? Jedny velmi šikovný horní údy Marka Potsice aka DJ Nu-Marka.

O tom, že uncle Nu je mazák, kterej má neskutečnej cit pro hudbu se nemusíme vůbec bavit (4 studiovky právě od Jurassic 5 je toho nehynoucím důkazem, kdy se o veškerý produkce podělili pouze s kolegou Cut Chemistem ). 
 
Že právě se Slimkidem3 vydali v roce 2014 tandemovou prvotinu s názvem "Slimkid3 & DJ Nu-Mark", která sklízela props od lidí jako je třeba DJ Jazzy Jeff, DJ Z-Trip, tak i třeba od Michaela Rapaporta (herce a režiséra dokumentu „Beats, Rhymes & Life: The Travels of A Tribe Called Quest“), to už též rozebírat nemusíme, protože teď nastal čas na jejich další novej projekt s názvem TRDMRK, kdy do týhle frakce přizvali ještě Austina Antoina a pustili ven typickou numarkovku s názvem "Hands Up".
 
Černobílej klip tě zavede na různý, pro kluky, symbolický místa LA, kdy každej z protagonistů vystoupí z výtahu do víru kalifornských ulic, kde strávili absolutní většinu svýho života. Takže pracky nahoru a těš na plánovaný album! 

Mr. Ziky Zí

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná