Na řadě je Kanye a jeho parta...

Který label je momentálně v hip-hopu největší? V rámci čísel je to určitě Young Money/Cash Money a za nimi jsou pravděpodobně Ross a jeho kumpáni z Maybach Music Group. Pokud v mainstreamu hledáte spíše kvalitu, tak jsou tu spíš Roc Nation nebo právě GOOD Music.

Z toho se nedávno stal plnohodnotný label, který opustila většina původních členů, ale další zajímaví k němu zase přešli. Tím nejnovějším je Q-Tip, který se tak znovu ocitl pod Barrym Weissem, se kterým v devadesátých letech vydávali alba A Tribe Called Quest. Ten jej přivítal do rodiny GOOD Music a Island Def Jam a stejně tak je Tip rád, že se setkává se starým známým a zároveň je součástí ikonického Def Jamu.

Album pod novou střechou vydá nejdříve příští rok a jeho název bude "The Last Zulu". Až příští rok, protože přednost má nyní kompilace labelu. Práce na ní stále pokračují, takže Q-Tip se na ní s největší pravděpodobností taky objeví. Na netu se nyní objevila řada fotek, na kterých je Kanye ve studiu s těmito lidmi: Fat Joe, A$AP Rocky, DJ Khaled, Busta Rhymes, Hit-Boy, Mos Def, pardon Yaasin Bey, Diplo a Jadakiss.

Vzniklo na téhle session něco, co uslyšíme na albu? Až čas ukáže. První singl je venku už teď a jak bylo oznámeno dříve, pojednává o jednom Lamborghini, i když název se z Murci změnil na Mercy. Přítomnost Kanyeho je logická a ten vzhledem k povaze beatu vsadil na dvojici Pusha T a Big Sean. Doplňuje je ještě 2 Chainz, který pod novým jménem zažívá vrchol své dosavadní kariéry.

A pokud je vám společný singl málo, tak neočekávaně vyšel track Theraflu v produkci Hit-Boye. Původním záměrem bylo použít jej pro Khaledovo nové album Kiss The Ring, ale není vyloučeno, že jej Kanye použije pro své další sólo, které taktéž vyjde až po GOOD Music kompilaci. Proti singlu vystoupila společnost Theraflu a taktéž PETA (Tell PETA my mink is draggin’ on the floor). Já mám problém pouze s beatem a doufám, že takové nebude celé album.

Text: RingMan

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná