Na plovárně s Lloydem Banksem

Prodej Banksova alba se nevydařil tak, jak psi z G-Unit očekávali, ani sám Lamborghini  Lloyd nehýří radostí z prodeje. Je proto vždy rád, když se na něj soustředí  pozornost novinářů, kteří by s ním udělali rozhovor, byť by byl sebe hloupější.

 

Jeden z (dalo by se říct) "zajímavých" rozhovorů se objevil na webzinu Vibe, kde ho po  vzoru 50 Centovy písně "21 Questions" zpovídali z 21 otázek, nebo vět, které musel doplnit.

 

Zainteresovalo mě spousta nečekaných zjištění, třeba, že nikdy neopustí svůj dům bez své pistole (proč, když má u sebe pořád dvě gorily). Téma George Bush mě odpálilo; podle Lloyda je to boss: "Když nikdo neví, co se děje, on to ví přesně. Proto se mu říká the boss".

 

The Boy Wonder se očividně nerad vyjadřuje ohledně ostatních MC's, radši jim všem dává props. Na otázku, jestli ví o Freddie Foxxxovým dissu na Rakima, úlisně odpovídá: "Wow, to je jeho věc. Nevím, odkud to  pochází, ale respektuji je oba." Další "big up" šel Flavor Flavovi: "Legenda."

 

Téma slečny je ušité Lloydovi na míru - kdyby si měl s nějakou vyjít, byla by to Halle  Berry. A kdyby byl super hrdinou, jakou "superschopnost" by si asi vybral?: "Největší uši. Chtěl bych totiž všechno slyšet. Takhle to dělám, takhle vydělávám peníze..".  A poslední otázka věnována zvědavci Lloydu Banksovi šla přímo z úst Young Bucka: "Proč nemáš žádné děti?", načež přišla logická odpověď: "Nemám holku. Je mi 24 a vlastně jsem vychoval své dva bratry. Jsou pro mě jako děti. 50 Cent říká, že musíš znát holku minimálně pět let na to, abys na něco podobného vůbec pomyslel.“

- Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná