Murs s novým albem v produkci 9th Wondera

Nové album chystá západopobřežní legenda Murs. Po velmi dobrém albu ''Felt'' a ještě lepší edici ''3:16'' se schyluje k dalšímu albu. To, že je Murs v poslední době dost potentní svědčí i album vydané letos v létě spolu s krátkým filmem, nazvané ''Walk Like A Man''.

A právě z filmu se pravděpodobně bude odvíjet i další album. Minimálně název, protože album se jmenuje ''Murray's Revenge'' a charakter Murray je právě postava z filmu ''Walk Like A Man'', která se snaží uspět v hudebním průmyslu.

Poslední známou informací, která je možná nejzásadnější je ta producentská. Celé album si totiž vemzme na starost, ano, 9th Wonder. Deska má stanovené i datum vydání na 5. listopadu, ale to jen spíš předběžné.


Novinka z 3. 5. 2005 (K-Hill)

Murs má druhou desku a Legendy se vrací
Jak byl loni label Definitive Jux vždy o krok napřed, tenhle rok je zatím z tohoto stánku strachu pouhopouhé ticho, pomineme-li třetí díl kompilace "Def Jux presents...III".

Nicméně, jak už psal níže Marq, na přelomu loňského měsíce vyšla druhá sólo deska člena slavné grupy Living Legends, Murs, který jim byl vždy leaderem. Po skvělé desce "The End Of The Beginning", kterou sobě jistě nastavil sám sobě velkou laťku, představuje Murs druhé album s biblickým motivem "Murs 3:16, The 9th Edition". Ten dovětek v názvu nelže, desku totiž kompletně produkoval nový Bůh produkčních pultů, 9th Wonder z kapely Little Brother, která loni zaznamenala se svou deskou "The Listening" více než úspěch. Čekněte níže ukázky z alba a uvidíte, že "3:16" by u vás neměla chybět.

Dejme ale bacha také na comeback samotných Living Legends. Ti totiž už brzy chystají další album "Creative Differences", o tom ale až později. Stejně tak jsme už psali o novém projektu dalšího člena LL, Scaruba.


Novinka z 26. 2. 2004 (Marq)
Murs + 9th Wonder = 3.16
Po Pete Rockovi zde mám další neméně zajímavý promo kousek. Ani jednoho z aktérů této poněkud překvapivé spolupráce netřeba představovat (jak rappera Murse, živé legendy a frontamana Living Legends, ani 9th Wonder, novou naději produkce) a soudě podle tohoto proma, myslím že si skutečně pošmákneme a rozhodně se je na co těšit. Album "3.16" (9th edition) vychází 23.3. na Definitive Jux.

Murs & 9th Wonder - 3.16 (Promo):
01. The Intro
02. Bad Man
03. 3.16
04. The Pain
05. Trevor and Them
06. Freak These Tales
07. Hustle
08. Walk Like A Man
09. And This Is For...
10. The Animal

Novinka z 18. 12. 2002 (K-Hill)
Kdyby byl Murs mrzout!
Dvě velké věci dohromady splodí buď bombu nebo zmetek. Tipuju bombu, když budu mluvit o tom, že stále více se prosazující MC Murs, který se světu představuje svou častou tvorbou, chystá nové album na labelu Definitive Jux, který ve svých počinech nesahá vedle.

Deska se bude jmenovat "The End Of The Beginning" a měla by vyjít na mé narozeniny, 27. ledna, což je absurdní, protože jsou to i narozeniny publicisty Smoova, od kterého tuto zprávu mám.

Ještě nedávno se nám společně se Slugem (můj oblíbený MC z kapely Atmosphere, jejíž producent Ant je tu i mezi produkujícími, to až později), společnou věc s názvem "Felt: A Tribute to Christina Ricci", kde oba vinikly svými rýmy, i přestože produkčně album lehce pokolísalo.

Změna ale může přijít právě teď - Murs je vostrej jako kníže Mrakomor, ale buďte na pozoru před tou beatovanou estrádou: tak především táta labelu Definitive Jux, EL-P, jdeme dál, Blockhead, který chystá společný projekt s Illogicem a králem mikrofonů Ikonem, a také Ant (už zmiňovaný člen mé milované kapely Atmosphere).

Pohostuje tu například Aesop Rock, který je s EL-P, CanOx, Mr.Lifem a RDJ2 klenotem tohoto blejskavého labelu, z kterého se valí jenom avantgardní kvalita.

Murs - The End Of The Beginning:
01. You And I
02. I Know
03. Last Night
04. The Scuffle
05. Happy Pills (featuring Aesop Rock)
06. Transitions Of A Rider
07. Risky Business (featuring Shock G. & Humpty Hump)
08. The Dance (featuring EL-P)
09. God's Work
10. Def Cover
11. Please Leave
12. B.T.S.
13. 18 With A Bullet (Remix)
14. Brotherly Love
15. God Damned

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná