Murs s mistrem 9th Wonderem

Už jen dny zbývají do vydání nového alba od Murse, který mě naprosto zabíjí svojí potentností. Možná to není tolik vidět, ale on toho skutečně udělá více, než jiní jen nakecají. Vždyť jen loni to bylo album se Slugem, sólo “Walk Like A Man“ s jeho režisérským debutem a také 3 Melancoly Gypsies, o kterých se ale prakticky nemluví.

 

Po tři roky staré kolaboraci, kdy měl Murs to štěstí, že 9tha chytil zrovna v době, kdy se rozjížděl a nebyl tolik zaměstnán, je tu navázání na jejich ''3:16'' album, které obsahovalo pecky jako ''Bad Man'' nebo ''H.U.S.T.L.E.''. Nová deska se jmenuje ''Murray's Revenge'', přičemž právě charakter Murray byl hlavní postavou ve filmu ''Walk Like A Man'', který Murs letos v létě natočil a vydal, takže album může překvapit zajímavým konceptem.

 

Venku zatím není tracklist, každopádně hosté zde asi nebudou žádní podobně jako na ''3:16'', kde byl pouze Phonte. Celkem překvapením je, že deska nevychází Definitve Jux, ale, jak je zatím psáno, na Record Collection. Datum vydání je stanoveno na jeden z prvních jarních dnů 21. března.


Související:
Murs s novým albem v produkci 9th Wondera

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná