Mr. Lif maká na sólo albu

Mr. Lif po koncepčně výborném albu "I Phantom" začíná pracovat na dalším albu, takovou zprávu pustil do éteru sám Mr. Lif. O albu zatím není příliš informací, jisté je, že produkci bude mít na starosti především El-P a vyjde na labelu Definitive Jux.

Jako reálné datum vydání se zdá začátek příštího roku, protože Definitive Jux zvolili trochu novou strategii a na každou desku, která od nich teď vychází se primárně soustředí místo drobení pozornosti na více projektů. Mimojiné Lif také spustil svůj web na serveru Myspace, který najdete zde a můžete si poslechnout pár tracků z jeho alb.


Novinka z 11. 11. 2003 (Kepo)

Bootleg pro všechny ospalce! Mr. Lif
Vzpomínáte si ještě na kotel, jakej dával na Kempu Lif? Já teda jo, jako by to bylo včera co mě tak ukrutně bolely nohy od permanentního skákání a nemoh jsem mluvit kvůli neustálým výkřikům nadšení a radosti. Vás, co jste na tom byli obdobně jistě potěší informace, že Maestro Lif právě vydává u indie labelu Thought Wizard Productions bootlegové album "Sleepyheads", určené především těm, kteří počátky jeho kariery "zaspali". Ze samotného názvu moc moudrý nejsem, ale podle tracklistu soudím, že půjde převážně o debutové singlovky a několik raritních, dosud nikde nevydaných pecek pre-Def Juxovské éry. Abych uvedl v obraz i ty méně zasvěcené, uslyšíme zde pecky jako je "Inhuman Capabilities" s hostujícím Akrobatikem, slaďák "Because They Made It That Way" nebo uplně nejstarší šlágry jako "Elektro" nebo "Triangular Warfare".
Tracklist prozradí vše...

Mr. Lif - Sleepyheads:
01. Madness In A Cup
02. This Won
03. Elektro
04. The Nothing
05. Triangular Warfare
06. Inhuman Capabilities
07. Farmhand
08. Settle The Score
09. Be Out
10. Because They Made It That Way
11. Day of Power
12. Night Train Radio Freestyle
13. Target: Gristle


NOVINKA 3.9.2002 (K-Hill)
Převratné album Mr.Lifa se blíží!
Stejně tak populární jako téma apokalypsy, které se již měla projevit několikrát za poslední dva roky, je album bostonského dredáče Mr.Lifa. Tato deska se bude jmenovat "I Phantom" a po prvním veleúspěšném singlu "New Man Theme", kde byly i pecky "Pull Out Your Cut" a "Phantom" (featuring El-P) se mluví o velké zásadnosti, která potká hiphopový svět. Už za 14dní, 17. září by na labelu Definite Jux, který sbírá jeden úspěch za druhým, vyjde tato masáž od Lifa. Já přikládám oficiální tracklist:

[01] Bad card
[02] Glimpse of the struggle
[03] Return of the B-Boy (parts 1 & 2)
[04] Live from the plantation
[05] New man theme
[06] Hand outs
[07] Status
[08] Success
[09] Daddy dearest
[10] The now
[11] Friends and neighbors
[12] Iron helix
[13] Earth crusher
[14] Post morte

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná