Mr. Lif a Cool Calm Pete v Evropě

Jen na otočku se přijede na starý kontinet podívat tenhle brýlatý rapper s bláznivým účesem, který letos bude vydávat nové album. Turné v podání Definive Jux rodiny jsou celkem zábavné a není nouze o zajímavé i nepříjemné zážitky. Kolují legendy o tom, jak byl na jedné show brutálně zmlácen VordulCan Ox asi o 30 cm vyšším a 30 kg těžším bláznem a také o tom, jak měl jednou někdo kecy na El-Pho, který dotyčného nakonec na koncertu poslal pěstí dolů z pódia.

 

Každopádně Lif je klidnější. I když kdo viděl DVD ''Revenge Of The Robots'', kde tenhle nadšený milovník počítačových her zjistil, že mu někdo přejel paměťovou kartu, všiml si že i on dokáže ztratit hlavu.

 

Mr. Lif se u nás již ukázal, jenže od své poslední návštěvy nabralo jeho jméno docela na významu a dneska mu patří na nezávislé scéně pevné místo, proto stojí cesta minimálně za zvážení. Cool Calm Pete, který jej bude doplňovat, je zcela nové jméno v rosteru Definitve Jux a tudíž pro fandy docela neznámé. V Evropě tahle dvojice absolvuje pouze dva koncerty za podpory Dje Big Wiz.

 

Mr. Lif & Cool Calm Pete – evropské miniturné:

04/23/06 Berlin, Germany, Icon Bar

04/25/06 London, England, 93 Feet East

Lukas - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná