Mos Def sází na kvalitu. Zúročí svůj potenciál?

Hi-Tek vše načal v říjnu, sólovou trilogii Blackstar svým "Ear Drum" dokončí Talib Kweli v lednu 2007, ale kdy přesně přijde ten, jenž dva měsíce zpět opět po pár letech zaujal velmi naléhavou dikcí v 9th Wonderově kopajícím "Crooklyn Dodgers 3"?

Ať už to bude 5. prosince, kdy by se Black Dante o největší pozornost scény podělil s Eminem a Ciarou o jejich počiny "The Re-Up", respektive "The Evolution", nebo uprostřed měsíce, což pro změnu uvádí německé weby, jisté je jedno - do hry ho vypustí label Geffen Records, tedy jediné vydavatelství, jejíž dres brooklynský rapper vyjma kultovních Rawkus Records kdy oblékal.

"Black On Both Sides" byla zlatá klasika. "The New Danger", jíž se prodalo necelého půl milionu kopií, se vydala alternativní cestou a lehce opožděné "Tru3 Magic" se zřejmě bude nalézat někde na půli cesty. Ostatně, dokládá to i interesantní tým spolupracovníků, na něž Mighty Mos Def, jenž už letos natočil i sedm filmů, vsadil. Zelenou dostali The Neptunes, Rich Harrison, RJD2, Minnesota, 9th Wonder, Kanye West, Jay-Z, Talib Kweli, Jadakiss a Consquence.

Nejen již pár měsíců starý singl "Boogie Man", ale i něco navíc, si lze poslechnout na stránkách www.mosdefmusic.com.

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná