M.O.P., Onyx a Snowgoons chtějí stvořit nejtvrdší album hiphopové historie. O co žádají fans?

Když jsem před nějakými osmi lety (ano, jak říká GZA, jsem starší než měsíc, hvězdy a slunce dohromady) dělal rozhovor s Marco Polem, rozebírali jsme i nejtvrdší beat hiphopové historie a v rámci příkladů padaly také poklady typu "Brainstorm" od Lorda Finesseho s KRS-Onem a O.C.m. Protože existuje smrtonosných podkladů více, nakonec jsme se k žádnému finálnímu resumé nedobrali. V první polovině roku 2016 bychom se však možná mohli dočkat dalších kandidátů - rýsuje se totiž mocné kolabo mezi Onyx, M.O.P. a Snowgoons.

 
Německé komando kolem Dje Illegala už s oběma tělesy v minulosti spolupracovalo - v roce 2011 vypustili na Babygrande Records společně s Lil Famem a Billy Danzem desku "Sparta" a rok 2014 se nesl ve znamení "#Wakedafucup", což byl produkt, který vrátil do hry Sticky Fingaze a Fredro Starra.
 
Budou-li však chtít fanoušci dostat nejtvrdší album v hiphopové historii a tedy nejpřísnější nahrávku, jakou kdy v životě slyšeli, budou muset nosič podpořit sami...
 
Tvůrci si hledání prostředků obhajují tím, že jde o nezávislý projekt, na kterém je třeba kvůli uchování tří kouzelných slovíček "ruff, rugged & raw" pracovat na denní bázi. Výsledkem má být dle jejich slov jedinečné a vynikající album, v souvislosti s jehož vznikem "bude třeba uhradit studiový čas, tvorbu klipů, marketing a propagaci, cestování, míchání s masteringem a samozřejmě lisování."
 
Vydání se skrz Goon MuSick a Major Independent odhaduje na jaro 2016 a podle všeho nepůjde o žádný sójový hip hop. Je jasné, že případný disk si nebudete moci vystavit na polici vedle Arrested Development a spol. Celý projekt na serveru kickstarter je zde...
 

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná