Mobb Deep: poklady vystřídají staré vykopávky

Ze sedmnácti zlidovělých hymen poskládaný výběr "Life of the Infamous: The Best of Mobb Deep", jenž zmapoval vše podstatné, vyšel před nějakým čtvrt rokem a jeden by proto neřekl, že se bude v dohledné době hrabat do zaprášených šuplíků ještě jednou.

Traffic Entertainent, kteří počin ve spolupráci s nezávislým labelem Streetcore připravují, tentokráte ale tvorbu Mobb Deep uchopí z jiné stránky. Kompilace s názvem "Infamous Archives" totiž představí na 30 (!) nevydaných tracků, které vyselektovali sami Havoc s Prodigym.

No a když oprašování, tak pořádné. Bude se vzpomínat jak na první polovinu 90. let, tak i na doposud nedlouhou éru u G-Unit. To vše za přispění hostů jako The Alchemist, Cormega, Tragedy, Infamous Mobb, ACD, Snoop Dogg, Onyx, Rah Digga, 50 Cent, Busta Rhymes atd.

Co se týče aktivit sólových, Prodigy již zanedlouho vypouští mixtape "Return of the Mac" a ještě do konce roku by u Koch Records rád stihnul album "H.N.I.C. 2", tak uvidíme, zdali se mu jeho plán podaří naplnit. Jinak nespí ani Havoc, jehož vlastní záležitost "Leave It Alone" pochází z CD "What´s Beef 2K7" od Big Mikea.

Havoc - Leave It Alone

Zdroj: HHNLive, SpineMag

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná