Mobb Deep dávají vědět o prvním albu pod G-Unit Records

Mobb Deep na jaře skončili své působení u labelu Jive a o pár měsíců později překvapili, když se upsali na G-Unit Records. Poté se jako hosté objevili v remixu "Outta Control" od 50 Centa, jehož taky následně doplnili na nedávném G-Unit turné. Nyní konečně vyšly na povrch první informace o jejich připravovaném albu.

To se bude jmenovat "Blood Money" a vyjít by mělo během února nebo března příštího roku. Havoc bude produkovat asi půlku desky, zbytek si rozdělí Alchemist, Eminem a Dr. Dre. Jak řekl Prodigy, jediní hosté budou kolegové z G-Unit kempu, k němuž se nedávno připojili M.O.P. a Ma$e a další jména jsou v jednání.

V souvislosti s jejich současným působením na G-Unit Records byli Mobb Deep dotázáni na několik věcí. Havoc na otázku, zda pro něj nebude problém spolupracovat s lidmi, s nimiž Fifty beefuje, rozporuplně odpověděl: "Jsem producent, tečka. Nikdo mi nemůže říkat, co můžu a co nemůžu dělat, pokud jsem kreativní. Ale chtěl bych říct, že držím se svým týmem, a nechtěl bych, aby začly neshody." Ohledně budoucí možné spolupráce s The Game řekl Prodigy, že pokud 50 bude proti, pak s Gamem dělat nebude.


Novinka z 2.4.2005 (Os10)
Mobb Deep dostali padáka
Queensbridge murderers Prodigymu a Havocovi, kteří brázdí scénu od roku 1993, kdy debutovali s deskou "Juvenile Hell", byla podle serveru sohh.com rozvázána smlouva u Jive Records! I přes počáteční nadějný úspěch jejich prvního singlu "Got It Twisted" se údajně labelu nelíbila celková prodejnost jejich šestého řadového LP "Amerikaz Nightmare", která prý nepřesáhla ani hranici půl milionu prodaných kusů. Jen dodám, že Mobb Deep byli až dosud pod jednou střechnou s umělci jako Justin Timberlake, Britney Spears, R. Kelly, Usher, či Outkast.


Novinka z 13. 8. 2004 (Os10)
Zajímavá zpráva od Mobb Deep
Velice stručně. Na release party svého šestého dlouhohrajícího alba, které je venku teprve pár dní a nese název "Amerikaz Nightmare" dvojka Havoc a Prodigy překvapila docela zajímavým prohlášením. V New Yorském nočním klubu Spirit totiž Mobb Deep, kteří se před pár dny vrátili ze své evropské tour, oznámili, že pracují na společném LP s M.O.P.! Další krátká zpráva je, že Havoc připravuje sólové album, které podle jeho slov bude striktní gangsta shit. Stay Tuned!


Novinka z 18. 7. 2004 (marq)
Mobb Deep - Amerikaz Nightmare Sampler
Nevím jak vy, ale já už mám týhle dvojky opravdu plný brejle. Pokud jste již dříve stačili zaregistrovat na mixtapes nebo singlech pár "ukázkových" tracků z tohoto nového alba, jistě již tušíte která bije a nezbývá než doufat, že tímto nadešla jejich poslední hodinka a Mobb Deep zůstanou pouhou minulostí. LP s mimořádně trefným názvem "Amerikaz nightmare" vychází 10. srpna. Jo a mimochodem, kdo říkal že Alchemist je "bílej" Premier ? ;)

Mobb Deep - Amerikaz Nightmare (Sampler)
01. "Intro"
02. "When U Hear The" (prod. Alchemist)
03. "Dump" feat. Nate Dogg (prod. Havoc)
04. "Shorty Wop" (prod. Havoc)
05. "Got It Twisted" (prod. Alchemist)
06. "Real Gangstaz" (prod. Lil' Jon)
07. "Outro"

Novinka z 6.4. 2004 (Krysa)
Mobb Deep mají nový videoklip
Jak už jsem napsal v listopadu, Mobb Deep nahrávají další album a samozřejmě se neobešlo bez zpoždění, protože dnes už mělo být přes měsíc venku. Já mám k němu prozatimní seznam skladeb, podle něhož poznáte, že od listopadové novinky se toho moc nezměnilo. Jako hosté zůstávají Nate Dogg, Nelly a přibyl i 50 Cent. Další změna nastala v oblasti produkční, kde jednu pecku připraví všudypřítomný Kayne West, jinak seznam zůstává stejný - Havoc, The Alchemist, Lil' Jon a Red Spyda.

Do obchodů se "Amerika's Nightmare" podle nejnovějších slibů dostane 8. června. Nový materiál ale budete moci ochutnat mnohem dříve. "Clap Those Thangs" a "Gangsta Roll" už vyšly jako první dva dvanáctipalce. Havoc a Prodigy teď chystají další přídavek, který by nás měl navnadit, případně odstrašit od nového alba. "Got it Twisted" se jmenuje singl, v němž uslyšíme vysamplovaný hit z 80. let "She Blinded Me With Science" od Thomase Dolbyho (tady si ji můžeš poslechnout). "Když jsem byl mladší, pouštěl jsem si tenhle song pořád dokola. Byl to velkej hit a my z toho uděláme velkej hit znova," řekl Havoc, který popsal novou skladbu jako párty track s temným nádechem. Videoklip k této předělávce byl nedávno dotočen v Los Angeles pod dohledem režiséra Bennyho Booma a najdete jej na bonusovém DVD, které s albem vyjde.

Mobb Deep - Amerika's Nightmare (tracklist není konečný)
01 The Code
02 Dump, Dump, Dump (feat. Nate Dogg)
03 Clap Those Thangs (feat. 50 Cent)
04 Money Rolls
05 Real Gangsta
06 Got It Twisted
07 The Life
08 Gangsta Roll
09 One Of Ours
10 Amerikaz Nightmare
11 Favorite Rapper
12 Shorty Roc
13 Human (feat. Nelly)


Novinka z 12.11.2003 (Krysa)
Mobb Deep jsou Americká noční můra
Darebáci z Queensbridge už mají hotovou většinu materiálu pro své elpíčko nazvané "Amerika's Nightmare". Vydání ohlašují na únor 2004 a já doufám, že to nebude žádná noční můra, jako album "Infamy", i když na návrat do starých časů nevěřím. Jejich nejnovější dlouhohrajku "Free Agents: The Murda Mixtape" jsem neslyšel, ale prý se polepšili. Uvidíme, jestli úroveň půjde dále nahoru. Poslední dobou slýchávám stále častěji slibné řeči, kterých se nevyvaroval ani Havoc: "Až deska vyleze, nikdo nebude zklamanej. Hafo rapperů vydává svoje alba, na které nevynakládají žádné úsilí. My na tom makáme ze všech sil".

Nakolik jsou Mobb Deep silní se přesvědčíme již brzy, co nevidět má totiž přijít do shopů první singl "Gangsta Roll", jehož náplní má být klasicky temný beat s rapem o životě na ulici. Na celém albu pak uslyšíme Nate Dogga, Nellyho (proboha) a jižanského Lil' Jona . Pod většinou produkce se tradičně podepíše Havoc, ale objeví se i Alchemist a vyjednává se Eminem.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná