Mitchy Slick s novou deskou

Xzibita zná snad každý, jeho skupinu Strong Arm Steady zná míň lidí, a jen pár jedinců zná zbylé členy tohoto kolektivu. Rapper ze San-Diego Mitchy Slick, který je členem tohoto seskupení, vydává svojí v pořadí druhou sólo desku. Jeho personální debut začal v roce 2001 s albem ''Trigeration Station'', teď je zpátky ve hře a jeho nové album ''Urban Survival Syndrome'' se chystá přetnout pětiletou odmlku. Deska vyjde na labelu Angeles Records, který založili Dj Muggs a Self Scientific.


Mitchy se u nich upsal koncem minulého roku. Jak v těchto případech většinou bývá, když se upíše nový rapper, label ho chválí. Funguje to i naopak. „Mám rád jejich styl a zápal pro věc. Krom toho, Angel Records se tváří jako opravdový label ve srovnání s ostatními,  které jsou orientovány jen na určitou skupinu lidí, rodinu nebo část města“, nešetřil slovy Mitch. Muggs mu není nic dlužen a nemůže se nabažit jeho rapem. Muggs říká; „Znáte manýry různých rapperů. Pijí, hulí, atd.. Ale Mitch ve studiu nechlastá, ale pracuje a píše dva tracky denně.“


Na toto album přijal pozvání nemalý počet lidí. K podkladům přiložili ruce k dílu Muggs, Khalil, Fredwreck, Jelly Roll, The Alchemist a k mikrofonu Xzibit, Strong Arm Steady, WC, Luni Coleone, T-Nutty, Messy Marv a The Wrongkind crew. Seznam těmito jmény nekončí. V daný moment dostává album svou pravou podobu, a ocenit námahu zmiňovaných můžete už 6. května.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná