Missy Elliot s novou deskou

Jak již níže avizoval os10, Missy Elliot připravuje novou desku a venku už je tracklist i finální obal. Na albu spolupracují vládci dnešních produkčních vod The Neptunes, tudíž spousta fandů logicky očekává narvanou desku.

V tracklistu si můžete projít jména hostů, překvapuje snad jen anglický elegán Slick Rick, Grand Puba asi taky není první jméno, co řeknete, když myslíte na hosty u Missy Elliot. Mladou nadějí, kterou si taky Missy pozvala je M.I.A., o které se v posledních dnech také hodně mluví.

Missy Elliot – The Cookbook:
01. Joy (Featuring Mike Jones)
02. Partytime
03. Irresistible Delicious (Featuring Slick Rick)
04. Lose Control (Featuring Ciara & Fat Man Scoop)
05. My Struggles (Featuring Mary J. Blige & Grand Puba)
06. Meltdown
07. Click Clack
08. On & On
09. We Run This
10. Can't Stop
11. Time and Time Again
12. Remember When
13. Mommy
14. 4 My Man (Featuring Fantasia)
15. Teary Eyed
16. Bad Man (Featuring Vybez Cartel & M.I.A.)


Novinka z 19. 4. 2005 (os10)
Missy Elliott co nevidět zpět ve hře
Jak již níže avizoval LayDee, multiplatinová umělkyně Missy "Misdemeanor Elliott, jež si na scéně kroutí svou osmou sezónu, se vrací se svým šestým řadovým albem, které se bude jmenovat "Cook Book" a vyjde 28. června letošního roku. Na jejích oficiálních stránkách www.missy-elliott.com si můžete poslechnout ukázky dvou čerstvých pecek - The Neptunes produkovanou "On And On" a "Lose Control", s níž Missy vypomáhá Ciara a Fat Man Scoop a udělat si tak obrázek, jakým že směrem se bude dotyčné LP patrně ubírat.


Novinka z 27. 2. 2005 (LayDee)
Missy se chlubí novým albem a chystá životopisný film
“This Is Not A Test“, dosud poslední album Missy Elliott, je prvním v její sólové kariéře, které nezískalo platinové ocenění. Možná i proto své další, prakticky již přichystané, nejnovější a v pořadí šesté album sebevědomě označuje jako svoji dosud nejlepší desku. V žádném z předchozích počinů jí prý nebylo dáno tolik volnosti jako nyní. Album, které ještě nebylo pojmenováno, by mělo vyjít v průběhu května pod Elliottiným labelem Gold Mind.

Missy je vedle toho stále zaměstnána reality show The Road To Stardom With Missy Elliott, kde po dvou měsících vysílání zbývají poslední dva díly a poslední čtyři soutěžící. Také se věnuje práci na čistě dívči skupině Wicked a měla by se objevit na připravovaném R&B albu od Tweet.

Vedle Eminema je také další hiphopovou ikonou, která připravuje životopisný film. O natočení jejího příběhu se zajímá filmová společnost Paramount. Missy se rozhlíží po někom, kdo by mohl vytvořit scénář a zatím prohlašuje, že ve filmu přímo hrát nehodlá. Není prý důležité, aby lidé viděli superstar, ale aby si udělali představu, čím musela projít.


Zdroj: SOHH news, HipHopDX siteNovinka z 20.2.2005 (LayDee)
Missy Elliott se svým logem narazila
Missy Elliott společně s firmou Adidas vytvořila celou kolekci oblečení a bot, nazvanou "Respect ME". Po Run DMC je tato female emcee po dlouhé době dalším zástupcem zábavního průmyslu (sportovci měli přednost), se kterým německá firma navázala užší spolupráci. Kolekce zamířila do obchodů po celém světě již v listopadu loňského roku, v dánsku ale nyní narazila na velký problém. Logo Elliottiny kolekce se totiž podle názoru dánské královny Margrethe II až příliš podobá jejímu královskému logu.

Adidas se na výzvu královny omluvil s tím, že podobnost je čistě náhodná a stáhl kolekci z místního prodeje. Přestože ochranná známka platí celosvětově, v jiných zemích se oblečení a boty nadále prodávají. Zatím mi nejsou známy žádné další infromace o tom, že by Margrethe II protestovala i proti tomuto.

Podobnost můžete lépe posoudit sami prostřednictvím uvedených odkazů na stránky dánské královské rodiny a propagační web kolekce.


Zdroj: AllHipHop site a HipHopDX news


Novinka z 21.10.2003 (Youry)
Missy Elliott
Rok po prodejně velice úspěšném "Under construction" (2 miliony prodaných kopií) a singlu "Cop that shit" s Timbaland a Magoo, který vyšel toto léto, přichází Miss E s novou deskou, "This is not a test", v prodeji od 25.října.

První maxáč "Pass that dutch" je produkováno Timbalandem (jak jinak). Monica, Alicia Keys, Elephant Man, Fabolous, Jay-Z, R Kelly, Busta Rhymes a The Clark Sisters jsou pozváni k hostování u mikrofonu a celé album bude produkovat opět Timbaland společně s Missy, Craig Brockman, Nisan Stawart a Soul Diggaz.

Známá raperka bude slyšet i na kompilaci Violator "The Good, the Bad and the Ugly" očekávána na 9.prosince a na solo albu zpěvačky Gwen Stefani ze skupiny No Doubt.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná