RUKAHORE_SHOP_BANNER

MF Grimm se zpožděním

Smutná novinka dorazila z kempu Day By Day Records, kde je MF Grimm ředitelem. Tou je zpoždění alba "American Hunger", o kterém si v krátkosti můžete přečíst níže.

MF Grimm k tomu říká, že nechce nic uspěchat a album tedy místo listopadu vyjde v zatím dosud neurčený termín. MF Grimm, který nahrál své album "The Downfall Of Ibliys" den předtím, než si šel na tři roky sednou do vězení, neustále nahrává novou muziku, tudíž obsah alba se průběžně mění.

Rozhodnutí Grimm logicky zdůvodňuje tím, že album zde bude už vždycky a ne jen v den vydání, takže nemá cenu se zbytečně stresovat uzávěrkou.


Novinka z 22. 7. 2005 (Shaft)

MF Grimm tě nasytí
MF Grimm
patří k lidem s velmi zajímavm osudem. Již dlouho je upotán na invalidní vozík, ale to, co by jiné srazilo MF Grimma naopak nakopne. Říká, že nepřestává věřit, že jednou začne chodit, že se jednoho dne vzbudí a dokáže pohnout nohami.

Hlad po novém materiálu od MF Grimma bude brzy zažehnán. Nová deska nazvaná "American Hunger" vyjde 20. září na jeho vlastním labelu Day By Day. Formát bude minimálně neobvyklý, protože vše se bude skládat ze tří cd´s. Osobně spíš fandím kratším, sesekaným albům, ale MF Grimm, který byl velkou inspirací MF Doom, snad špatný materiál na vydání nemá.


Novinka z 8. 11. 2003 (Kepo)
Natrhne vám prdel na počkání - GM Grimm jako Jet Jaguar
Sliby - chyby. Ti z vás, kteří se těšili na "old shit" bootlegovku "Scars & Memories" tohodle kriminálního živelníka a rapového řezníka v jedné osobě, si můžou nechat zajít chuť, stejně jako spousta dalších projektů zůstal i tento jen u slibů. Nezoufejte, následující řádky vás dozajista dotuní mu tento malý nedostatek odpustit. Nové ego GM Grimma zřejmě nesedlo tak jak mělo, a proto se Grimm Reaper alias MF Grimm alias nevím kdo ještě (abych byl upřímný už mě ty jednotlivé masky nebaví) rozhodl nadobro přetvořit svou image k obrazu Jet Jaguárskému, tedy egu, které používal ve skupině Monster Island Czars. S touto další tváří, za kterou se skrývá pořád jedna a tatáž osoba příchází hnedle 2 radostné zprávy. Tak za prvé, na spadnutí je už singlík "Taken" b/w "Dancin" v těžkotonářní produkci beatového Jacka Rozparovače J-Zona, který si kromě hudební stránky bere na poloviční úvazek do parády take vydání této
dvanáctipalcovky na svém labelu Old Maid. No a za druhé, jak už asi většina z vás tuší, bude následovat dlouhohrající elpíčko "Digital Tears", na kterém se budou produkčně podílet převážně šéfkuchaři typu Looie II the Inventor, Mas, J-Zone, parťák X-Ray a Zero Point. Sebranka sice trochu neznámá, ale o to překvapivější bude výsledek.


NOVINKA 4.3.2003 (Kepo)
5 let tvrdé práce MF Grimma
V nejbližší době by na labelu Day by Day (viz níže) mělo vyjít album syrového průkopníka MF Grimma. Bude to shrnutí všech jeho pecek za léta 1989-1994, kdy ještě sice nebyl tolik potentní jako je dnes, ale přeci jen měly jeho songy něco do sebe. Ponese název (jak jinak než trochu historický), "Jizvy a Paměti", tedy "Scars & Memories". Rozhodně by taky stálo za "to" checknout jeho nové album, které by po výtečném kousku z minulého roku "Downfall of Iblis" (brzy bude recenze) mělo být na 99.9% skvělé.

A tady je zbytek informací o této vzkvétající rodině Day By Day Entertaiment

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná