Methodman maká na albu

Methodman si jednou před asi třemi lety postavil na hlavu pořádnou kostku másla, to když v jednom rozhovoru prohlásil, že kdyby natočil tři filmy a za každý dostal 5 miliónů dolarů, tak by už od něj nikdo neslyšel jedinej track a s muzikou by skončil. Lidi to v té době pořádně šokovalo a Methodman snad záhy své výroky nějak umírnil.

Každopádně i to může být důvod, proč nestálo poslední album ani za lístek na Letnou. Methodman se pak nemůže divit, že lidi říkají, že už žije jen ze svého jména a točí desky pro peníze. Každopádně teď se vítr otáčí a Method vyhlašuje další album, které má být o dost lepší než předchozí "Tical 0: The Prequel".

Zároveň bude Methodman vydávat dvd, které se jmenuje "Strip Game" a ukazuje pozadí důvodů, proč striptérky v těchto klubech vystupují.


Novinka z 1. 3. 2004 (Krysa)
Method Man - pozdě, ale přece
Když v tomto článku zabrousíš úplně dolů na nejstarší novinku, zjistíš, že loni v únoru jsme se poprvé zmínili o připravovaném albu Method Mana, které mělo vyjít na jaře 2003. Jenže Method je zaneprázdněný muž, a tak kvůli točení filmů a dalším věcem odkládal a odkládal, až uplynul další rok a teď nám dává vědět o datu, které je prý již stoprocentní. Takže 18. května se dovíme, zda se dlouhé čekání na "Tical 0: The Prequel" vyplatilo. V tracklistu níže uvedeném se můžeš podívat na seznam všech hostů a producentů. Sleduj web Def Jamu, na němž se v blízké době nabídne ke zkouknutí video "What's Happenin".

Method Man - Tical 0: The Prequel
01 Rza Intro (produkce: RZA)
02 Da Intro (produkce: Rick Rock)
03 Say What feat. Missy Elliott (produkce: P. Diddy and Dofat)
04 What's Happenin feat. Busta Rhymes (produkce: Scratchator)
05 The Motto (produkce: Nasheim Myrick)
06 We Some Dogs feat. Redman and Snoop Dogg (produkce: Denaun Porter)
07 The Turn feat. Raekwon (produkce: RZA)
08 Tease feat. Chinky (produkce: No I.D.)
09 Mef Kids skit (produkce: Method Man)
10 Never Hold Back feat. Saukrates and E3 (produkce: E3)
11 Rodeo feat. Ludacris (produkce: Jahmal Gwin)
12 Baby Come On feat. Kardinal Offishall (produkce: Fafu)
13 Ain't A Damn Thing Changed feat. O.D.B. (produkce: Jellyroll)
14 Black Ice Interlude (produkce: Dofat)
15 Crooked Letter I feat. Streetlife (produkce: Denuan Porter)
16 The Show (produkce: Self)
17 Afterparty featuring Ghostface (produkce: Quran Goodman)
18 Act Right (produkce: Rockwilder)


Novinka z 22.12.2003 (os10)
Method se Snoopem se vrhli na dabing
Nevím, jestli Vám něco říká jihokorejská kinematografie a potažmo tamní kung-fu film zvaný "Volcano High" z roku 2001, ale veleznámé rappery Method Mana se Snoop Doggem určitě znáte. A právě tito dva artisté letos dostali od tamních filmařů poměrně zajímavou nabídku na předabování jejich filmu z původního originálu do přístupnější formy tak, aby oslovil lokální širokou hip hopovou veřejnost.

Method Man je jak známo velkým fanouškem kung-fu movies, a tak asi nikoho nepřekvapí, že se Snoopem a Andrem 3000 výzvu přijali a po větších či menších zkušenostech se samotným herectvím ( mimochodem Meth a Snoop by si měli také v blízké budoucnosti zahrát v připravovaném filmu "Soul Plane", v němž se má hudebně vyřádit i RZA) si vyzkoušeli i dabing.

Výsledek jejich snažení mi zůstal neznámý a podle scénáře půjde o klasickou akční podívanou, nicméně já sám si moc dobře nedokážu představit korejského bojovníka s hlasem "věčně vypáleného" Methoda:).

Zdroj : wutangcorp.com


Novinka z 7.9.2003 (LayDee)
Method Man vyvrací dohady o odchodu s WTC
Na podzim mnozí možná netrpělivě očekávají jeho třetí sólové album “Tical 0: The Prequel“. O Method Manovi se však poslední dobou mluvilo spíše v souvislosti s jeho údajným odchodem z Wu-Tang Clanu. Již vyvrácené dohady se objevili v červenci poté, co se Meth údajně vytahoval a dissoval zbývající členy klanu v pořadu Funk Master Flexe.

Tvrdilo se, že RZA svolal schůzku, na které chtěl probrat budoucnost crew a zapracovat na neshodách, zejména mezi Ghostface Killa a Inspectah Deckem, ODB aka Dirt McDirt a Raekwonem. Diskuze se měla značně přiostřit a vyvrcholit Method Manovým prohlášením, že již nikdy nebude se skupinou pracovat. Meth prý potom vydal ostatní Wu killaz dissující nahrávku "Verbal Darts". Všechnu tuto šeptandu Meth popřel a uvedl na pravou míru. Podle jeho slov se neshodl s Wu Tang Productions, ale ne s WTC samotným.

Společně se Snoop Doggem nyní v Kalifornii natáčí nový film - "Soul Plane". Pak jsou tu nějaké roličky v seriálech a po boku Redmana bychom jej v budoucnu měli vidět ve dvou filmech “Jailbreakers” a “DEA“.

Info: SOHH, AllHipHop


Novinka z 21. 2 . 2003 (LayDee)
Method Manovo nové album
První zmínky o Method Manově dalším sólovém projektu se objevili již v roce 1999. Teprve nyní se ovšem Meth rozhoupal a rozhodl se konečně zaměřit na vytvoření svého třetího alba „Tical 0: The Prequel“. Na desce můžeme očekávat skladby jako „Rodeo“ (ft. Ludacris), „Afterparty“ (ft. Ghostface Killah) nebo „Reasons“ a "The Turn“, ve kterých se objeví Raekwon. O produkci se převážně postará Wu-Tang Clan, ale očekává se i nějaká ta výpomoc odjinud.

Časovou prodlevu Meth připisuje svému divokému životnímu stylu. Nyní se však snaží věnovat nahrávání a prohlašuje, že deska vyjde toto jaro. V obchodech by se prý mohla objevit již koncem března. Díky raperově nespolehlivosti a narvaném programu Def Jamu, se toto datum pravděpodobně ještě posune.

Zdroj: The Elements

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná