RUKAHORE_SHOP_BANNER

Method Manovo další sólo už příští měsíc

 To, že se předloňské desce "Tical 0: The Prequel", které se ve státech prodalo kolem 525 tisíc kopií, nepovedlo naplnit očekávání, je známá písnička, i když vlastně bůhví, jestli si je toho Johhny Blaze vůbec vědom. Dotyčné léto by ovšem mohl proběhnout reparát. Jeden z nejzřetelnějších hlasů clanu se má totiž osmnáctý den příštího měsíce vrátit do hry pátým řadovým albem "4:21", jehož název evokuje významné datum pro vyznavače marihuany.

 

Singl "Say", který zahrnuje vysamplovanou smyčku Lauryn Hill pocházející z jejího "MTV Unplugged", na němž přepracovala song Boba Marleyho "So Much Things To Say", naznačil, že pokud by se Tical ubíral dotyčnou cestou, finální výsledek by mohl být velmi pozitivního rázu.

 

Momentálně je jisté, že na albu se představí i každým rokem hubenější Fat Joe a Styles P a co se týče produkce, kromě avizovaného Bobbyho Digitala, jenž by měl podle všeho tvrdit muziku v hojné míře, čítá seznam i Scotta Storche nebo Dr. Dreho, což už v dnešní době stejně asi nepřekvapí tolik, jako by tomu bylo dejme tomu šest sedm let zpátky.

 

Zdroj: Billboard

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná