Method Man se přibližuje - nová věc s Raem a Steelsem v oběhu

Další ochutnávka k nám po Masta Killově "Made In Brooklyn" a Inspectah Deckově "The Resident Patient" dorazila z momentálně hodně hlasitého Staten Islandu. Stojí za ní pětatřicetiletý Tical a pakliže starší chytlavý hit "Say" s vysamplovaným vokálem Lauryn Hill zaujal, "Ya Mean" s Fat Joem a Stylesem Pím poskytnul lehce odlišný pohled na věc, "Presidential MC" je trošku zase něco jiného. Kromě tradičního Methova přednesu je v ní ke slyšení i RZA, jenž je zároveň i autorem tvrdého beatu nepostrádajícího atmosféru a Raekwon The Chef, na jehož "Only Built 4 Cuban Linx Pt. II" budeme pravděpodobně čekat až do příštích Vánoc.

Co se týče čtvrtého čistě sólového alba "4:21...The Day After", důležitý termín, jímž je děvetadvacátý srpen, zůstává při starém. Jen dodám, že ve stejný den vyšle Def Jam do ulic i dalšího ze svých favoritů, jímž není nikdo jiný, nežli legendární kolektiv z Philly The Roots, na jejichž další studiový počin "The Game Theory" už se hledí s o nic menším očekáváním. Zopakuji, že kromě již zmíněných interpretů se na albu objeví ještě např. Redman nebo Mary J. Blige, které bude možno slyšet v podkladech od jmen jako Erick Sermon, Scott Storch, RZA, Dr. Dre a - oproti čtyřem předchůdcům přeci jen lehčí váha - Kwame, jenž ovšem produkoval šlágr "Turn Da Lights Off" pro Tweet.

Všechny Methovy desky včetně "Blackout!" dosáhly na platinu, jen předloňský zřetelně slabší výstřel "Tical 0: The Prequel" se dotknul jen zlata. Kteroupak cestou se asi vydá novinka...

Method Man feat. Raekwon & RZA - Presidential MC

Zdroj: Sumish

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná