Memphis Bleek po čtvrté

Po albech ''Coming Of Age'', ''The Understanding'' a ''M.A.D.E.'' přichází Memphis Bleek se svou čtvrtou deskou nazvanou ''534'', jejíž oficiální datum vydání bylo stanoveno na 17. květen. Album bude obsahovat třináct skladeb a jako hosté se zde objeví Jay-Z, Leaky, Denim, Proof, M.O.P a Boxie. O Produkci alba se postarali především 9th Wonder, Just Blaze nebo Swizz Beats, který má na svědomí pilotní singl Like That a v roli producenta se objevil už na první, již zmiňované desce ''Coming Of Age''.

Label Roc-A-Fella se rozhodl, stejně jako Aftermath, vzít rok ’05 útokem, takže doufejme, že Memphis Bleek naplní očekávání fanoušků a překvapí nás minimálně tak příjemně jako Beanie Sigel.

Memphis Bleek - 534:
01. Summer (ft. Jay-Z)
02. Intro
03. Hater Free
04. lright
05. What Would It Be
06. Infatuated (ft. Boxie)
07. Straight Path (ft. Leaky)
08. First Last Only (ft. M.O.P.)
09. Get Low (ft. Proof)
10. Like That
11. All About Me
12. Gimme A Light (ft. Denim)
13. Oh Baby


Novinka z 29.1.2005 (Krysa)
Nové album od Memphis Bleek už brzy
Memphis Bleek má už nějakou dobu hotové album "5, 3, 4" a je připraven ho vypustit ven jako první album letošního roku na Roc-A-Fella Records. Úvodním singlem je klubová záležitost "Is it Like That" v produkci od Swizz Beatz, který dodá podklady pro další 2 songy. Dále se blejsknou 9th Wonder a Kanye West, jehož jméno už slyšíte každý den. Titulek alba odkazuje na brooklynskou budovu, ve které Memphis a Jay-Z vyrostli. Zatímco poslední album "M.A.D.E." bylo dost osobní, tahle novinka má být hlavně o párty a srandě.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná