Melissa s celou svou láskou

"Každý den, cítila jsem pohledy připravené soudit mě trochu odevšud / A tak pustila jsem si zvuk do sluchátek abych je ignorovala, to přivádělo je k šílenství..."

 

Jedna z těch, kterým bude patřit rok 007, vycházející marseillská hvězda Melissa, jejíž kráse na pohled může soupeřit jenom její poslech, dokončuje práce na svém prvním albu jehož jméno má být shodné s hitovým singlem a na svět by mělo přijít již zítra. Už teď se můžete takřka jistě tešit na výbornou hudbu při setkání umělců ze špičky rap a rnb scény.

 

O tom že má Melissa velký potenciál se mohl přesvědčit každý, kdo za poslední dobu zaslechl track "Avec Tout Mon Amour", který nyní plní roli prvního singlu z T4XI (na tomto OST je Mel slyšet ještě jednou a to hned po boku velkého Khaleda!).

 

Komu se bude tahle fajn pecka zdát jen jako ubohé vykrádání AKH geniálního počinu "Bad Boys de Marseille", měl by se podívat na tuto, starší videoklipovou sestru citované písně, ve které se nositel jména největšího uctívače boha slunce ze starého Egypta nejen objevuje, ale svou trochu i odrýmuje. Na projížďku svou vyfiknutou károu s sebou tenkrát vzali i Soprana ... no ostatně se podívejte sami a připravte své slechy - LP coming'soon!

 

PS: Taky Vás tak fascinují sluchátka? =D

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná