MC Lyte vydává knihu

MC Lyte patří mezi nejznámnější female emcees na světě. Jistě, doba její největší slávy je již mnoho let za námi, tato představitelka old schoolového období nicméně vyšlapala cestu svým následovnícím. S rapem začala již ve dvanácti letech, debutové album “Lyte As A Rock ” z roku 1988 je společně s následujícím “Eyes On This” (1989) považováno za to nejlepší v celé její kariéře.

Legenda ženského rapu nyní připravuje knihu s názvem “Just My Take”. Obsahem je poezie a inspirující texty. MC Lyte doufá, že se jí podaří povzbudit mladé lidi. Podle vlastních slov byla v průběhu vlastní kariéry (i po ní) nesčetně krát požádána o rozhovor, tolikrát mluvila o hudbě, o své práci, koncertech, umění. Ráda by se s ostaními ale podělila o svých dalších myšlenkách a pocitech, které ji směřovaly kupředu. Rozhodně se prý nesnaží stát guru, jen uchopila příležitost podělit se o to, co se v průběhu své životní cesty naučila.

Jak už tomu tak bývá, vydání bude doprovázet čtení z knihy a její podepisování v New Yorku. Více informací o knize, která mi zatím velmi připomíná “Dance The Dream“ (Tanec jako sen) Michaela Jacksona, můžete získat na www.officialmclyte.com.


Zdroj: AllHipHop

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná