RUKAHORE_SHOP_BANNER

Masta Ace součástí nové superskupiny!

Devětatřicetiltý Masta Ace, jenž je hlavou rodinného labelu M3, a který po dva roky staré koncepční desce"A Long Hot Summer" ohlásil odchod do "profesního důchodu", již byl součástí legendární Juice Crew, leč skupinové příslušnosti si příliš neužil a od roku 1990 v podstatě vždy stál jen a pouze na vlastních nohou. V blízké budoucnosti ale podle všeho opětovně nakoukne pod pokličku kolektivu. Jeho jméno bude znít EMC a kromě něj se objeví v základní sestavě ještě Striclan, Wordsworth a Punchline (poslední dva jmenovají již jednou skupinu samozřejmě tvořili a výsledkem jejich činnosti bylo LP " Punch´N´Words").

Soudě dle hostovaček a několika společných tours (loňský sobotní večer na Hip Hop Kempu má jistě pár z vás ještě v živé paměti) není žádné překvapení, že se dotyční emcees dali dohromady. Ostatně, brooklynský rodák Wordsworth, jenž letos se svou hudební vizí navštívil i Jížní Afriku či Čínu, a který letos na pulty dodal remixovou verzi své předloňské prvotiny "Mirror Music", k dotyčnému zformování řekl: "Ace brought me Punch and Strick along with DJ Avee on [the] Disposable Arts Tour in 01. From that tour and future features on Ace albums we developed a bond in creativity and travelled so much together afterwards we felt it was only right."

Album, které je stále ve stádiu nahrávání, bude obsahovat i několik koncepčnich věcí, nicméně Word, který se mimo jiné podílí na Beliefově desce "Dedication", hostuje na aktuálním albu "Exodus" od Oh Noa a aby toho nebylo málo, ještě pracuje na scénáři, prozatím nechtěl být moc konkrétní: "I dont want to throw out ideas because we still haven't picked what's going to make the cut." Aby ovšem nebyl tajemnější více než Hrad v Karpatech, prozradil, že práce na projektu již směřují do finální fáze: "We're pretty close to finishing. Right now we got a song out called '4 Brothers' just to warm things up."

Onen zmíněný track "4 Brothers" si lze poslechnout na této adrese.

Zdroj: HipHopDX

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná