Marley Marl a Craig G v rolích hip hopových spasitelů

Částečný reunion Juice Crew? I tak by se to dalo brát. Autor většiny freestylů v "8 Mile" a instrumentální kumštýř alba "Hip Hop Lives" dali hlavy dohromady a výsledkem je nahrávka "Operation: Take Back Hip-Hop". Ta - stejně jako Killah Priestovo LP "Behind The Stained Glass" - vyjde na přelomu jara a léta u Good Hand Records a mezi lidmi, s nimiž se Craig G podělí o mikrofon, najdete čtveřici KRS-One, Sadat X, Talib Kweli a Rakaa Iriscience z Dilated.

Marley Marl, jenž znovu slibuje událost prohlášeními typu "true hip-hop fans stand up, "Operation: Take Back Hip-Hop" is what you´ve been waiting for", si ovšem tentokráte nechal vrátka pootevřená; minimálně dva podklady totiž vzejdou od mně neznámých tváří Tue Track a Kid Nyce.

Dvojičky jsou nyní vůbec v kurzu. Deska "Soul Assassins III - DJ Muggs vs. Planet Asia", z jejíhož názvu je jasně patrné, kdo se na ní podílel, má dorazit v červnu. Muggsem započatý každoroční seriál se tak po Geniusovi a Sick Jackenovi dočkal i třetího pokračování...Zdroj: HHGame

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná