RUKAHORE_SHOP_BANNER

Manželka Kool G Rapa s vlastním LP na spadnutí!

V době, kdy jsou standardem i rapující děti, už dokáže fanoušky vyloženě překvapit máloco a female emcees jsou pochopitelně těmi posledními, kterých by se to v dnešní době týkalo. Malou výjimkou ptvrzující pravidlo v tomto směru ovšem může být manželka osmatřicetileté legendy Kool G Rapa, jejíž profesní jméno zní Ma Barker a.k.a. Shaqueen.

Její zajímavým názvem opatřené LP "Wife Of A Don: Unforgiven Sins" by mělo přijít na trh 30. října a vzhledem k jejímu renomé je přítomno hnedle několikero spolupracovníků z kategorie "top class" včetně 50 Centa, LL Cool Je, Joella Ortize a samo sebou i Kool G Rapa, v souvislosti s jehož osobou bych rád podotknul, že letos podepsal nahrávací kontrakt s filadelfsko-newyorským labelem Chinga Chang Records, pod nímž údajně připravuje EP produkované DJ Premierem.

Instrumentálky pro tento projekt např. obstaral Rodney "Darkchild" Jerkins, Buckwild, Scram Jones, Lex Barkey a v neposlední řadě německý Shuko. Důkaz, že se v žádném případě není čeho obávat, můžete najít třeba zde.

Zdroj: HHNews.De

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná