Malé velké jméno americké produkce se osmělilo k sólu

Jestliže je Domingo nejpodceňovanější producent ve hře, harlemský Dame Grease musí být ten nejtajemnější. Jak jinak si totiž vysvětlit, že i přes spolupráci s mořem známých jmen scény se o něm popsalo asi tolik papíru jako o průměrných tuzemských pseudo-beatmakerech s patnáctkou instrumentálek a MySpace na kontě.

Přítom je celkem hitový, produkoval napříiklad "Stop Being Greedy" pro DMXe nebo "We´ll Always Love Big Poppa" pro The LOX. Z poslední doby si pak možná vybavujete Freewayovu věc "Big Spender" s hostujícím Jay-Zím, čímž pro něj ovšem rok nekončí, protože bude mít tracky i na blížících se projektech od Dje Drama, Hell Rella a N.O.R.E.ho.

Zmíněný Noreaga ostatně společně se Stylesem Pím rapuje na aktuálním prvním singlu jeho připravované kompilace "Sour Diesel" (nahrál prý přes osmdesát tracků, z nichž selektuje), na níž přijali pozvání i T.I., Dipset,DMX, Young Jeezy, Meeno či Lupe Fiasco, jehož dvojka "The Cool" by se oproti novince jeho kamaráda na beatu podle všeho neměla příliš opozdit..

Sour Diesel featuring Noreaga & Styles P

MySpace


Zdroj: SpineMag, NobodySmiling

Bobby - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

RH_SHOP

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná