Majoritní a minoritní apatie

Apathy je známý především svojí spoluprácí se Celph Titled a jako člen Demigodz. Jak níže psal již K-Hill, Apathy byl upsán k Atlantic Records a vůbec si nestěžuje. O něčem jako je omezování či zasahování do tvorby není ani řeč a lidé z firmy se o něj permanentně starají.

Apathy
se plánuje jim odvědčit novou deskou.Ta se má jmenovat "Bearer Of Bad News" a mají na ní pracovat jak zvuční producenti a hosté (hovoří se o Busta Rhymes) tak i staří známí z Demigodz.

Druhou novinkou u Apathyho je tvorba druhé desky, která vyjde na nezávislém labelu a jmenovat se bude "Eastern Philosophy". Pracovat na ní budou výhradně kámoši i hosté na mikrofonu budou z jiné kategorie než u desky u Atlantic Records. Deska má vyjít v létě, kde to se zatím neví, ale u Eastern Conference to nebude.


Novinka z 27. 1. 2004

Apathyho špatné zprávy
Brunátní bassista Apathy si naopak vším co udělal získal moje sympatie. Člen Demigodz (Apathy, Celph Titled, Louis Logic) udělal již mnoho zdatných hostovaček a singlů, na dlouhohrající debut se však jen chystá. Konkrétní údaje prozrazují název ("Bearer of Bad News"), label (překvapivě major label Atlantic Recordings) a předskokanský maxisingl se čtyřma peckama vycházející snad ještě v lednu.

Na desce by se měli produkčně zůčastnit jeho stálí kámoši Celph Titled, DJ Khalil, 8th Wundah, Chum The Skrilla Guerilla, ale sám na svých netových stránkách prozrazuje i techtle s producenty jako Pete Rock, Alchemist, EZ Elpee, Carlos Broady, Rick Rock či Megahurtz.

Rapovat by měl klasicky Celph Titled, dále Lord Digga, Bambue a opět nás láká na větší jméno, a to sice Pharoache Monch či Ghostface Killah.


NOVINKA z 2.5.02 (K-Hill)
Apathy pokřtil novej singl!
Bez apatie přivítal pravopobřežní rapper Apathy do své sbírky nový singl "Immortal b/w School" v produkci vlastní a J.J.Browna. Apathy známý z labelu Ill Boogie. Singl vychází na labelu Bronx Science a po minulý pecce "That Ol´Boom Bap" to je další žhavost od tohodle maséra, který svým albem mou duši nenechá spát. Už aby to bylo.

Redakce - Bbarak

Komentáře

Pro vložení příspěvku do diskuze musíte být .

Přihlášení

Rychlé přihlášení přes Facebook Facebook Connect

Přihlásit

Pole označená * jsou povinná